Black Friday 2021

święto zakupowe

Black Friday 2021 to coraz bardziej popularne w Polsce święto zakupowe, które przywędrowało do nas zza wielkiej wody. Podczas Czarnego Piątku będzie można kupić wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Różnorodne oferty na Black Friday 2021

Black Friday to zakupowe święto, które zostało zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie obchodzą je tuż po Święcie Dziękczynienia, czyli w czwarty piątek listopada. Data Czarnego Piątku jest niezmienna i przyjęła się nie tylko w USA, ale także w innych krajach. Warto jednak wiedzieć, że niektóre sklepy na całym świecie urządzają promocje już kilka dni wcześniej, aby przyciągnąć jak najwięcej klientów.

W Polsce do Black Friday 2021 przystąpi bardzo duża ilość sklepów – od popularnych sieciówek, po mniejsze, lokalne sklepiki. W promocyjnej ofercie będzie można znaleźć między innymi elektronikę, zabawki, książki, odzież, a także szeroko pojęte artykuły sportowe, jak suplementy diety i odżywki dla sportowców. W Czarny Piątek promocje obejmują praktycznie wszystkie rodzaje produktów i dlatego w niektórych przypadkach to najlepsza okazja do zakupu świątecznych prezentów dla bliskich osób w atrakcyjnych cenach.

Podczas Black Friday 2021 produkty są objęte różnorodnymi promocjami. Najczęściej są to po prostu mocno obniżone ceny, ale można trafić także na inne okazje, jak na przykład oferowanie dodatkowych usług. Do tegorocznych wyprzedaży dołączyły sklepy stacjonarne i internetowe – zarówno te specjalistyczne, wielobranżowe, jak i dostawcy usługowi.

Wyprzedaże przedświąteczne 2021

Black Friday rokrocznie obchodzi coraz większa ilość Polaków, a lista sklepów biorących udział w akcji stale się powiększa. To jednak niejedyna przedświąteczna okazja do tego, aby zrobić zakupy w okazyjnych cenach. Niemal dwa tygodnie przed otwarciem zakupowego szaleństwa w USA startują promocje w Azji. 11 listopada w Chinach obchodzony jest Dzień Singla, który komercyjnie przypomina amerykański Black Friday. To największy dzień handlowy, z którego korzystają klienci na całym świecie, w tym coraz więcej Polaków.

Osoby, które nie zdążą załapać się na zakupy z okazji Black Friday 2021 mogą skorzystać z kolejnego dnia handlowego, specjalnie przygotowanego dla sklepów internetowych. Mowa tu o Cyber Monday, który wypada w najbliższy poniedziałek po Czarnym Piątku. W tym roku to święto zakupowe obchodzone będzie 29 listopada i właśnie wtedy będzie okazja do zrobienia tańszych zakupów online w pokaźnej liczbie internetowych sklepów i na popularnych platformach sprzedażowych.