Jak wykonywany jest nadruk na koszulkach?

koszulki z nadrukiem

Odzież reklamowa jest powszechnie wykorzystywana przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Jej wykonanie zleca się specjalistycznym firmom, które wykorzystują metodę sitodruku. Jest to jedna z najpowszechniejszych technik, jaka pomaga stworzyć solidny nadruk.

Nadruk na koszulkach – nowoczesna technologia w drukarniach

Chyba śmiało można przyznać, że obecnie nie tak trudno wykonać nadruk na koszulkach. Nie brakuje firm, które zapewniają tego typu usługi. W Google bez trudu będzie można znaleźć firmy, jakie zapewniają tego typu usługi, bazując na nowoczesnym parku maszynowym.

Tak bowiem wykonuje się sitodruk na koszulkach. Nazwa wzięła się stąd, że wzór nanosi się na materał przy pomocy specjalnego sita. Chociaż, dzisiaj można spotkać się też z dedykowanymi materacami, jakie także świetnie spisują się przy tych pracach. Zdecydowaną zaletą tego typu rozwiązania jest to, że ma się do czynienia z nadrukiem, który na pewno tak szybko nie zejdzie z bawełnianej powierzchni.

Nadruk na koszulkach – zaleta wykorzystania

Dlaczego sitodruk na koszulkach jest tak często stosowany? Już wiadomo, że jest on trwały. Jakie ma on jeszcze zalety? Są one także odporne na warunki atmosferyczne, w tym na wilgoć i intensywne promieniowanie słoneczne. To dlatego tego typu nadruk na koszulkach często można spotkać u osób, jakie biorą udział w akcjach promocyjnych na dworze. Warto również dodać, że zaletą jest to, iż nie ulega on uszkodzeniu, ścieraniu. Bez trudu można być pewnym tego, że taki nadruk będzie można wykonać na koszulkach firmowych.

Chociaż, jeżeli ktoś szuka oryginalnego pomysłu na prezent, to również może pomyśleć o spersonalizowanej odzieży. Koszulka z własnoręcznie wymyślonym napisem będzie strzałem w dziesiątkę, np. na urodziny, baby shower, wieczór panieński/kawalerski, na rocznicę ślubu, itd. Taki nadruk również może zostać wykonany za pomocą sitodruku. Będzie można być pewnym tego, że prezent zostanie z osobą obdarowaną na długo.