Meble łazienkowe stające, czy wiszące – jaki model lepiej sprawdzi się w małej łazience?

meble lazienkowe stajace czy wiszace jaki model w malej lazience

Mała łazienka wcale nie musi się wiązać z mniejszym komfortem podczas wykonywania zabiegów higienicznych. Wystarczy właściwie zagospodarować tę przestrzeń. Na szczęście na rynku jest mnóstwo modeli mebli łazienkowych dedykowanych małym sanitariatom, dzięki czemu nawet maleńką łazienkę można atrakcyjnie i funkcjonalnie umeblować. Co najważniejsze, bez zbytniego ograniczania przestrzeni tego pomieszczenia. Tak więc, jakie meble do łazienki sprawdzą się w niewielkim wnętrzu?

Jakie meble sprawdzą się w małej łazience?

Wybór mebli łazienkowych do niewielkiego wnętrza może przysporzyć trochę problemów. Jak zatem urządzić małą łazienkę, aby zapewniała optymalny komfort i wygodę? To nie lada wyzwanie, ale wybierając odpowiednie meble, z pewnością uda się ten cel osiągnąć. Producenci mebli stopniowo zaczynają odchodzić od standaryzacji wymiarów mebli. Bez większego problemu znajdziemy więc szafki, które zmieszczą się w mikro łazience, zarówno te wiszące, jak i stojące. Co więcej, większość producentów stawia na funkcjonalność. Dostępne na rynku meble łazienkowe charakteryzują się bowiem nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, ale są także praktyczne w użytkowaniu. To znacznie uławia wybór mebli do małej łazienki.

Funkcjonalna szafka wisząca, czy elegancki regał, co lepiej wybrać?

Urządzenie małej łazienki może być niełatwym zadaniem. Niewielka jej przestrzeń nie pozostawia zbyt dużego wyboru aranżacji. Niemniej, przy odrobinie pomysłowości i wyborze odpowiednich mebli łazienkowych na pewno uda się stworzyć stylowe i wygodne wnętrze. Zatem, jakie szafki wybrać, aby zbytnio nie zmniejszyły przestrzeni sanitariatu, a zarazem pomieściły najpotrzebniejsze przedmioty i akcesoria niezbędne w łazience? Na pewno warto zainwestować w meble łazienkowe stojące.

Choć wydawać by się mogło, że w małej łazience najlepiej się sprawdzą wiszące szafki, to okazuje się jednak, że wąskie, wysokie regały zaopatrzone w zamykane półki będą równie dobrym rozwiązaniem. Nawet w maleńkim sanitariacie uda się zagospodarować przestrzeń, w której taki elegancki i praktyczny mebel stanie. Co ważne, zmieszczą się tam nie tylko przedmioty codziennego użytku, jak również środki czystości. Taki funkcjonalny słupek łazienkowy ułatwi zachowanie nienagannego porządku w łazience i tym samym sprawi, że wnętrze to będzie się prezentowało schludnie i czysto.

W poszukiwaniu idealnych mebli do łazienki warto odwiedzić sklep Akord. W szerokim asortymencie znajdziemy najmodniejsze stojące i wiszące szafki łazienkowe, czy też praktyczne słupki na pralkę. Na pewno uda się tam znaleźć wymarzone meble, które będą długo i praktycznie służyły.