Torby SOCHA dla businesswoman

Torby SOCHA dla businesswoman

Torby SOCHA to idealny wybór dla każdej kobiety pracującej w biznesie. Produkty niemieckiej marki wyróżnia perfekcyjne wykonanie oraz nowoczesny design. W najnowszej kolekcji można znaleźć damskie eleganckie i funkcjonalne torebki ze specjalną ochronną przegródką na laptopa lub tablet.

Klasyczna kobieca linia toreb na laptopy dostępna jest w wielkościach idealnych do przenoszenia notebooka o rozmiarach od 11 do 17,3 cala. To torby pełne praktycznych rozwiązań, ze specjalną kieszenią na urządzenia mobilne, z dużą ilością przegródek, które pozwalają na idealne  zaaranżowanie przestrzeni w damskiej torebce.

Cała kolekcja toreb marki SOCHA przygotowana została z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, które cenią sobie wygodę, ale jednocześnie wybierają nowoczesne rozwiązania i modny design. Torby wykonane zostały z trwałych, bardzo lekkich i odpornych materiałów Nivodur lub naturalnej skóry. Chronią one laptopa czy tablet dzięki specjalnej wyściółce o optymalnie dopasowanej przestrzeni.

– Markę SOCHA wyróżnia ciekawa forma oraz eleganckie detale, ale przede wszystkim funkcjonalność.  Jest to wynik pracy założyciela marki, Jurgena Sochy, który już od ponad 20 lat projektuje najwyższej jakości torebki i akcesoria do urządzeń mobilnych. To nie są kolejne pokrowce, czy plecaki do przenoszenia notebooków. SOCHA stawia na design oraz bezpieczeństwo urządzeń, które nosimy na co dzień ze sobą – mówi Margerita Wiśniewska, dyrektor zarządzająca firmy Acento, dystrybutora marki SOCHA w Polsce.