Wygodne prześcieradło na materac, czyli wyśpij się komfortowo

wygodne przescieradlo na materac czyli wyspij sie komfortowo

Hotel jest miejscem, w którym klient znajduje bezpieczną przystań podczas podróży prywatnych i służbowych. Oczekuje więc, że wyposażenie obiektu zapewni mu komfort wypoczynku po intensywnym dniu. Niezależnie od tego, czy podróż ma charakter prywatny, czy służbowy wypoczynek w hotelu pozwala zyskać energie i dobry nastrój na kolejny dzień. Tym, co w znacznej mierze decyduje o efektywności wypoczynku gości są tekstylia. Wybierz takie, które spełnią oczekiwania klientów oraz wykażą się trwałością. 

Prześcieradło na materac-tu liczą się szczegóły 

Pościel hotelowa nie jest tym samym produktem, który dostępny jest dla konsumentów w sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz. Wysokiej klasy pościel hotelowa różni się od produktów, dostępnych detalicznie przede wszystkim gramaturą materiału oraz jego składem. Dzięki starannemu wykonaniu, a także zastosowaniu najwyższej klasy tkanin prześcieradła hotelowe na materac wykazują się trwałością, komfortem użycia oraz funkcjonalnością. Tekstylia hotelowe wykazują się podwyższoną odpornością na działanie substancji chemicznych, używanych podczas dezynfekcji oraz prania.

Ponadto posiadają:

  • wzmocnione przeszycia, gwarantujące trwałość,
  • wysoką gramaturę,
  • minimalizację powstawania zagnieceń,
  • neutralny,  śnieżnobiały odcień,
  • możliwość wykonania logo obiektu.

Ekskluzywne prześcieradło na materac do luksusowych wnętrz

O luksusowym charakterze wystroju wnętrz decydują dodatki, dzięki którym można odczuć rzeczywisty komfort. Pobyt w hotelu dla wielu klientów jest okazją do relaksującego wypoczynku, na który nie znajdują czasu na co dzień. Z tego względu wybierają ekskluzywne miejsca, w których pragną otoczyć się luksusem. Prześcieradło na materac, wykonane z tkaniny satynowej to luksus, dostępny na wyciągnięcie dłoni. Wykonane z starannie czesanych przędz cechuje się wyjątkową miękkością i komfortem zastosowania. Prześcieradła satynowe do hoteli podkreślają najwyższą jakość wyposażenia apartamentów i doskonale przylegają do materaca dzięki wzmocnionym szwom. Prześcieradło, wykonane z satyny odpowiednie jest do czyszczenia, gwarantującego sterylny efekt. Bezpieczeństwo wraz z niezrównaną miękkością gwarantują gościom hotelowym efektywny wypoczynek.

Prześcieradło na materac, gdy ważna jest trwałość

Poszukując rozwiązań trwałych, solidnych, a zarazem niskobudżetowych przy wyborze prześcieradeł na materace hotelowe zwróć uwagę na prześcieradło płócienne. To niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz proces prania prześcieradło świetnie sprawdzi się w każdym pokoju. Niedrogie tekstylia z płótna ze wzmocnieniem szwów doskonale utrzymują się we właściwym miejscu, a nałożone na materac gwarantują wygodę podczas snu. Solidne, śnieżnobiałe prześcieradło z płótna prezentuje się ponadczasowo. Odpowiednie do pokoju hotelowego, urządzonego zarówno w stylu tradycyjnym, eleganckim, jak i nowoczesnym zachwyci cię funkcjonalnością i praktycznością. Za pomocą prześcieradła płóciennego łatwo jest wzmacniać pozytywny wizerunek marki w oczach gości. Na materiale możesz zastosować nadruk/haft z logo marki. Wystarczy dodać opcję personalizacji podczas składania zamówienia, a następnie skorzystać z możliwości przesłania pliku z danymi graficznymi. Na prześcieradle płóciennym umieścić możesz zarówno logo, jako uproszczony sposób na reklamę lub całą nazwę obiektu jeśli nie jest zbyt długa, a jej widoczność pozwala na łatwą identyfikację.