Czy warto zamawiać drinkbar na wesele?

barman na weselu

Na wielu przyjęciach weselnych dostępne są dzisiaj drinkbary. Czy warto zdecydować się na zamówienie takiego baru na swoje przyjęcie weselne? Zobacz najważniejsze informacje o drinkbarach na wesela!

Drinkbar na wesele – jak działa?

Na wielu weselach goście samodzielnie korzystają z alkoholu, który dostępny jest na stołach. Gdy natomiast zdecydujemy się na drinkbar na wesele – https://mobilni-barmani.pl/barman-na-wesele-cena/ w takim przypadku to barman będzie przygotowywał dla nich dodatkowo różne wyśmienite drinki.

Drinkbar przeznaczony na wesela jest rodzajem mobilnego baru, który obsługiwany jest przez jednego albo dwóch barmanów – zależnie od liczby gości. Szykują oni wtedy dla gości drinki, a także mogą prowadzić pokazy barmańskie, które będą atrakcją podczas przyjęcia.

Obecnie, gdy na wielu przyjęciach weselnych coraz rzadziej dostępna jest tylko zwykła wódka czysta, drinkbar na wesele jest bardzo ciekawym wyborem, ponieważ daje on gościom szansę na zasmakowanie w wielu wyśmienitych drinkach – tych alkoholowych, ale też bez alkoholu.

Goście mogą zatem zamawiać wtedy drinki z menu lub też poprosić barmana, który przygotuje dla nich specjalną miksturę zgodnie z ich życzeniami.

Na jakich weselach sprawdzi się drinkbar?

Zasadniczo drinkbar na wesele może być bardzo dobrym wyborem na każde przyjęcie weselne, dlatego też ma on uniwersalne zastosowanie.

W przypadku większych wesel na ponad setkę gości można zdecydować się wtedy na drinkbar na wesele na dwie osoby, natomiast mniejsze przyjęcia mogą być obsługiwane przez jednego barmana.

Warto też wskazać, że drinkbar może być kapitalnym pomysłem na przyjęcie odbywające się w plenerze. Mobilne bary są więc także możliwe do rozstawienia w takich miejscach, więc mogą zapewnić gościom wesela na świeżym powietrzu dostęp do wielu wspaniałych trunków.

Jaką cenę ma drinkbar na wesele?

Gdy chodzi o koszty, to drinkbar na wesele jest wydatkiem wynoszącym najczęściej od około 1000 złotych to nawet 3000 złotych. Średnio trzeba liczyć się z wydatkiem na poziomie 2000-2500 złotych na weselu.

Ostateczne koszty będą zależne głównie od liczby gości podczas przyjęcia, uzgodnionych drinków, ich liczby przypadającej na jednego gościa, a także od czasu obsługi i liczby barmanów.

Warto więc sprawdzić ceny w różnych firmach oferujących drinkbar na wesele, aby dowiedzieć się, co mogą one zaproponować i jaką mają cenę. Oferty można łatwo wyszukać w internecie.

Wobec tego drinkbar na wesele może być bardzo dobrym wyborem, gdy chce się zapewnić gościom dodatkową atrakcję w postaci przygotowanych przez doświadczonego barmana drinków. Jego pokaz barmański również może być wspaniałym wydarzeniem podczas przyjęcia.