Deszczownia – jak ją wybrać?

AU 80 D04 Siros Deszczownia ARANŻACJA

Współcześnie łazienka jako pomieszczenie ma trzy główne funkcje. Służy nam przede wszystkim do komfortowej i szybkiej codziennej toalety, ale w razie potrzeby ma przeobrazić się w oazę błogiego relaksu, a przy tym zachwycać i użytkowników, i gości efektowną aranżacją. Dwie pierwsze cechy na pozór się wykluczają. Jednak przy odpowiednim wyborze wyposażenia możemy sprytnie połączyć wszystkie trzy role jakie łazienka powinna pełnić. Biorąc pod uwagę standardowy metraż łazienki oczywistym wyborem staje się prysznic. Dlatego podpowiadamy jaka powinna być deszczownia, aby strefa prysznica była jak najbardziej funkcjonalna.

Klasyka jako złoty środek

Urządzając łazienkę zależy nam na tym, aby to pomieszczenie było ponadczasowe. W końcu zmiany będą wymagały gruntowego remontu, a to z pewnością będzie wymagało zaangażowania i środków. Deszczownia w kolorze klasycznego chromu będzie zatem rozwiązaniem uniwersalnym. Jakie funkcje powinna mieć, aby stanowić swego rodzaju kompromis między tempem codziennego życia a chwilą na błogi relaks. Dobrym pomysłem będzie zatem deszczownia, która w słuchawce posiada możliwość  wyboru jednego z kilku rodzajów strumienia. Przykładowo deszczownia Modo Exe dostępna w sklepie internetowym Invena ma 3 opcje do wyboru: normalny, bicz i mieszany. Delikatne, odprężające krople z deszczownicy i masujący strumień w słuchawce w jedną chwilę mogą przemienić ten błogi relaks w szybki, orzeźwiający prysznic.

deszczownia

Sklep internetowy Invena przygotował także propozycję dla osób, które pragną, aby ich łazienka była jednocześnie wyrazista i ponadczasowa. Tutaj z pomocą przychodzi czerń armatury. Równie uniwersalna co chrom, a jednak dodająca łazience przysłowiowego „pazura”. Deszczownia Siros oferowana przez sklep internetowy Invena z pewnością będzie stanowić idealną alternatywę dla chromowanych modeli.

Deszczownia dla prawdziwych miłośników błogiego relaksu

Jeśli jednak chcemy strefę prysznica przeobrazić w domowe SPA, ale przestrzeń nam nie pozwala na montaż wanny, to deszczownia Rotonda oferowana przez sklep internetowy Invena będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Dostępna w dwóch różnych kształtach i dwóch kolorach pozwoli nam jądopasować do wybranego stylu aranżacji. Okrągła lub kwadratowa o lekko zaokrąglonych rogach w kolorze klasycznego chromu będzie rozwiązaniem idealnym dla miłośników klasyki. Natomiast chrom wykończony bielą dodatkowo rozświetli strefę prysznica. Co najważniejsze deszczownia Rotonda ma 3 rodzaje strumienia do wyboru nie tylko w słuchawce, ale także w deszczownicy górnej. Hydromasaż odprężający po dniu pełnym wyzwań gwarantowany!

Bezpieczna kąpiel dla dzieci

Wygodnym rozwiązaniem będzie także deszczownia w komplecie z baterią termostatyczną. Ta druga jest opcją bardzo funkcjonalną. Dzięki raz ustawionej temperaturze nie musimy za każdym razem szukać tej optymalnej. Dodatkowo mamy pewność, że najmłodsi domownicy się nie poparzą i mogą samodzielnie korzystać z uroków kąpieli. Prezentowany przez sklep internetowy Invena model deszczowni: Eco Tesalia II posiada baterię termostatyczną z systemem CoolTouch. Dzięki odpowiednim separatorom bateria nie nagrzewa się na zewnątrz i jest dzięki temu jeszcze bezpieczniejsza dla maluchów.

deszczownia

Warto dodać, że wszystkie modele deszczowni zostały wyposażone w regulowane uchwyty montażowe. Dzięki nim z łatwością można dopasować kolumnę do istniejących już otworów, a więc z wymianą również nie będzie żadnego kłopotu.

Odpowiednio zatem dobrany model deszczowni sprawi, że strefa prysznicowa będzie nie tylko efektowna, ale przede wszystkim elastycznie dopasuje się do aktualnych potrzeb użytkownika!