ForBet kontra Totolotek – u kogo są lepsze warunki gry bez podatku?

sport top

Oferta legalnych bukmacherów jest coraz ciekawsza. Od kiedy powstała ustawa antyhazardowa i wszystkie legalnie działające zakłady bukmacherskie muszą otrzymać licencję Ministerstwa Finansów, aby móc prowadzić działalność, są również zobowiązane do płacenia podatku od gier losowych. Należy jednak wiedzieć, że bukmacher nie traci na tym obowiązku, gdyż owym 12% podatkiem obciążony jest każdy zakład. Osobną kwestię stanowi 10% podatek od gier, dotyczący wygranych powyżej 2280 zł. Wielu bukmacherów stara się zatem ulżyć graczom i do wygranych zakładów w ramach promocji dolicza 12 lub nawet 14%. Wśród nich jest ForBet i Totolotek.

ForBet – pierwszy bukmacher z grą bez podatku od gier hazardowych

Mechanizm odliczania od każdego zakładu podatku jest stały. Zatem każdy gracz, który obstawia swój zakład jednocześnie zostaje obciążony 12% podatkiem i o tyle uszczuplona zostaje jego wygrana pomnożona przez stawkę. Zatem stawiając 100 zł, tak naprawdę w puli pozostaje 88 zł. W związku z tym wielu bukmacherów, jak np. ForBet proponuje atrakcyjne promocje tzw. gry bez podatku. Opiera się to na tym, że do wygranych bukmacher dolicza 12%. Zatem gracz wygrywający jakby nie płaci podatku. Bukmacher może pozwolić sobie na taki chwyt reklamowy, gdyż zyski z przegranych zakładów wielokrotnie przewyższają wygrane. W końcu każdy zakład bukmacherski ma swoje limity na wygrane, a dodatkowo może nakładać limity indywidualne. ForBet był pierwszym bukmacherem, który proponował grę bez podatku od gier, w ramach oferty „Gramy razem!”, a w ślad za nim poszli inni.

Zasady gry bez podatku w ForBet

ForBet proponuje grę bez podatku w ofercie: „Kto rano wstaje, temu ForBet daje”. Każdy kto zawrze zakład na wydarzenia, znajdujące się na liście w zakładce: „Wygrywaj więcej 14%” po kursie minimum 1,14 pomiędzy 6 a 10 rano, będzie mógł wygrać więcej niż zwykle. Warto zauważyć, że podatek od gier losowych jest tu „oddawany” z niewielkim nadkładem, czyli gracz może wygrać 14% więcej. Oczywiście należy pamiętać, że oferta nie obejmuje wszystkich wydarzeń i koniecznie należy spełnić wszystkie te kryteria. Niemniej jednak jest to szansa na zwiększenie swojego salda na koncie u tego bukmachera.legalni bukmacherzy

Totolotek bez podatku – kiedy można liczyć na grę bez uszczuplenia wygranej?

Wśród bukmacherów oferujących grę bez podatku od gier hazardowych jest Totolotek. Tutaj są dwie możliwości wygranej większych pieniędzy. Pierwszą z nich jest oferta „Gram Grubo”, a nazwa jest adekwatna do wymaganej kwoty, którą trzeba postawić. Oferta obowiązuje w piątki oraz w dniach rozgrywania meczy Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Należy obstawić kupon prosty Totomix lub live za minimum 100 zł, po minimalnym kursie 2,0. Zatem jest to oferta przeznaczona raczej dla doświadczonych graczy, którzy nie boją się wyższych stawek. Drugą możliwością gry bez podatku od gier jest obstawianie w aplikacji mobilnej Totolotka. Promocja gry +12 lub +6% obowiązuje w dniach, gdy nie jest aktywna promocja „Gram Grubo”. Należy tutaj obstawić minimum 20 zł na wydarzenia objęte promocją, na kuponie prostym. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1,3, a całego kuponu – przynajmniej 2,5. Oczywiście informację o dostępności promocji znajdziesz na stronie bukmachera.

Totolotek czy ForBet – co wybrać, chcąc grać bez podatku?

Oferty gry bez podatku zarówno w Totolotku, jak i ForBet są bardzo atrakcyjne. Dla początkujących graczy bardziej korzystna i mniej ryzykowna z pewnością będzie oferta ForBet. Z kolei dla tych, którzy są doświadczonymi typerami promocja Totolotka będzie zdecydowanie godna uwagi. Mniej doświadczeni zainteresują się z kolei możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna Totolotka. Grając na niewielkich stawkach można lepiej kontrolować swój yield. Jest to ważne szczególnie dla doświadczonych typerów, ale również nowicjusze chcą osiągać jak najwyższą stopę zwrotu, zwłaszcza, jeśli gra na zakładach stanowi dla nich dodatkowe źródło dochodu. Dla wielu osób minusem oferty ForBet będą wczesne godziny, w których obowiązuje promocja gry bez podatku, kiedy większość osób spieszy się do pracy albo wykonuje swoje obowiązki zawodowe. Dla nich z pewnością bardziej atrakcyjna będzie oferta Totolotka.legalni bukmacherzy

Gra bez podatku to niewątpliwie bardzo dobry chwyt marketingowy. W rzeczywistości bukmacher nie traci na tym wcale, wszak procent dolicza tylko do wygranych zakładów. Niemniej jednak w przypadku wygranej jest to z pewnością miły dodatek.