Jaka powinna być optymalna grubość lustra?

lustra na wymiar

Lustra to te elementy przestrzeni, które mają swoje funkcje praktyczne i ozdobne. Trudno wyobrazić sobie bez nich jakąkolwiek łazienkę czy przedpokój. Jaka powinna być optymalna grubość lustra?

Lustra łazienkowe – jaki kształt, wielkość i grubość wybrać?

Lustra w Warszawie występują w pełnej gamie kształtów, wzorów i rozmiarów. Dlatego łatwo dobrać je do swojej aranżacji. Pośród najczęściej spotykanych grubości luster znajduje się to o 4 mm. Tego typu produkt jest typowy dla szaf przesuwnych, ale też luster klejonych, w ramach czy wiszących. Wśród ostatnio popularnych rozwiązań znajdują się lustra o obłych kształtach. Tego typu forma pasuje bardzo dobrze do różnych stylistyk, w tym art deco, minimalistycznej, nowoczesnej czy boho. Miękkie linie prezentują się elegancko i wyrafinowanie. W wielu projektach dobrym rozwiązaniem będą jednak lustra prostokątne. Wiele modeli wyposażonych jest w podświetlenie led, które stanowi akcent dekoracyjny i funkcjonalny. Lustra w ramach prezentują się bardzo stylowo i ozdobnie. Lustra klejone pomiędzy płytki to równie często spotykana opcja. 

Lustro na wymiar – dlaczego warto je nabyć?

Lustro na wymiar w Warszawie wykonuje profesjonalny zakład szklarski, który zajmuje się również jego późniejszym montażem. Rozwiązanie dopasowane do konkretnej specyfikacji projektu daje pewność, że wszystko pasuje do siebie idealnie. Garderoba na wymiar czy szafa do przedpokoju wymagają zastosowania niestandardowych rozwiązań, skrojonych na miarę potrzeb. Lustro na wymiar to dziś coraz częściej spotykana opcja, która spełnia oczekiwania wymagających klientów. Dzięki lustrom światło odbija się od płaszczyzny i rozprasza w różnych kierunkach. Pomieszczenie wydaje się lepiej doświetlone, większe i przytulniejsze. Dlatego też lustra są tak popularnym dodatkiem dekoracyjnym we wnętrzach. Wybierając je, warto wziąć pod uwagę kształt, rodzaj, kolor szkła czy obramowania. W końcu ma ono służyć przez wiele lat wszystkim domownikom.