Jakie akcesoria do iPhone i iPada warto posiadać?

akcesoria

Firma Apple to bez wątpienia światowy potentat na rynku sprzętów elektronicznych. Zarówno iPhone’y jak i iPad’y cieszą się ogromną popularnością, a na ich zakup decyduje się coraz to większe grono użytkowników. Nie da się ukryć, że sprzęty te wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym designem, a także niebywałą wydajnością. Niemniej jednak ich funkcjonalność, a także przyjemność z ich użytkowania można w prosty sposób zwiększyć. Wobec tego jakie akcesoria do iPhone’a i iPad’a warto posiadać?

Jakie akcesoria warto dokupić do iPhone’a?

Akcesoria do iPhone’a to z pewnością jeden z najbardziej dynamicznych i gorących tematów do dyskusji dla posiadaczy tych smartfonów. Nie da się ukryć, że takie dodatki potrafią znacznie zwiększyć jakość doznań, jakie płyną z użytkowania tego typu sprzętu. Co więcej, niektóre z nich przyczynią się nawet do wydłużenia żywotności smartfona i sprawią, że będzie on o wiele efektywniej zabezpieczony. Wobec tego jakie akcesoria do iPhone’a warto kupić? Otóż:

  • Apple AirPods- miłośnicy muzyki i dobrego brzmienia z pewnością wiedza, że tradycyjne słuchawki nie nadają się do tak wysokiej jakości sprzętu jakim jest iPhone. Co więcej Apple już od jakiegoś czasu zrezygnowało z doposażania swoich urządzeń w oryginale słuchawki. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na Apple AirPods. Są to słuchawki douszne, całkowicie pozbawione zbędnego okablowania, a co najważniejsze są one wstanie zaoferować nieporównywalnie wysoką jakość dźwięku. Co typowe dla Apple, wyróżniają się one również estetycznym i minimalistycznym designem.
  • szkło ochronne- kolejnym gadżetem, w który bez wątpienia warto zainwestować jest szkło ochronne na wyświetlacz. Wiadomym jest fakt, że za każdym razem nasz telefon jest narażony na upadki, upuszczenia i inne kontuzje. Wobec tego jeśli nie zabezpieczymy wyświetlacza, może okazać się, że nasz drogi i luksusowy smartfon nie będzie się nadawał do dalszego użytku, a jego naprawa z pewnością będzie kosztowna.
  • etui na iPhone’a- etui to kolejny gadżet, który pozwoli nam efektywnie zadbać o telefon, w tym wypadku jedna o jego tylną obudowę. Mimo tego, że Apple od zawsze wykorzystuje najwyższej jakości materiały do produkcji swoich urządzeń, to i tak upadek ze znacznej wysokości może doprowadzić do porysowania lub nawet i do pęknięcia tylnej części smartfona. Warto się więc się przed tym odpowiednio zabezpieczyć.
  • ładowarka indukcyjna- jeśli mamy dość “wiszenia na kablu” to akcesoria do iPhone, które koniecznie musimy posiadać, to ładowarki indukcyjne. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się już o okablowanie, a smartfon naładuje się szybko i sprawnie.

Jakie akcesoria do iPad’a warto dokupić?

Akcesoria do iPada to również niezwykle szeroka oferta produktowa. Niemniej jednak z pewnością da się wyróżnić kilka gadżetów, które znacznie usprawnią i zoptymalizują pracę z urządzeniem. Tak więc jakie akcesoria do iPada z całą pewnością są warte zakupu? Otóż:

  • stojak do iPad’a- iPady są zwykle wykorzystywane do oglądania filmów czy surfowania w sieci. Nie da się ukryć, że te wysokiej jakości sprzęty, skutecznie zastępują nam laptopy. By jednak znacznie zwiększyć przyjemność płynącą z korzystania z iPada można zdecydować się na dokupienie stojaka na zatrzaski. Wówczas wystarczy pomiędzy zatrzaskami umieścić urządzenie, a następnie możemy oglądać film w dokładnie takiej pozycji, w jakiej chcemy, bez konieczności trzymania urządzenia w rękach. Takie rozwiązanie z pewnością zapewnia ogromną wygodę i praktyczność.
  • etuin do iPada- etui do iPada to również niezwykle popularny gadżet. Ma on nie tylko zabezpieczyć nasze urządzenie, ale przede wszystkim ułatwić jego transport. Takie etui może być wyposażone w wygodne uchwyty, dzięki którym można nosić ze sobą iPad’a dosłownie w ten sam sposób, w który nosimy torebkę. Oczywiście istnieje możliwość dopasowania koloru i wzoru tego etui, by jak najlepiej wpasowało się do naszych potrzeb oraz indywidualnego poczucia stylu i estetyki. Taki gadżet to z pewnością must have każdego posiadacza iPad’a.