Jakie meble na wymiar wybrać do lokali gastronomicznych?

meble na wymiar

Urządzając wnętrza lokali gastronomicznych, zwraca się uwagę nie tylko na funkcjonalność mebli, ale także na ich nienaganny wygląd. Ważne też, by forma była pojemna i niepotrzebnie nie obciążała przestrzeni. Strona Kaja-Meble.pl pomogła już niejednemu restauratorowi lub właścicielowi bistro opracować oryginalny plan na aranżację przestrzeni, do której chętnie zjeżdżać będą goście z różnych stron.

Jakie meble na wymiar polecić można wszystkim lokalom gastronomicznym, które dopiero wchodzą na rynek lub planują gruntowną rewitalizację? Kaja Meble pochwalić się może bogatym zasobem rozwiązań, dzięki którym nawet najskromniej dotychczas urządzone restauracje zmienią swoje oblicze na bardziej współczesne, a przy tym nowoczesne!

Zobacz także: www.kaja-meble.pl/meble-na-wymiar-konin/

Meble na wymiar do restauracji

Blaty restauracyjne tworzone na wymiar to bardzo ważny element rewitalizacji wnętrza restauracyjnego. Muszą być solidne i wytrzymałe na wieloletnią eksploatację. Propozycje spod znaku Kaja Meble wykonane są z najlepszych gatunków drewna, odpornego na wysokie temperatury oraz odkształcenia mechaniczne. Nie można także odmówić im eleganckiego wyglądu, dzięki czemu trafiają zarówno do małych bistro jak i do rozbudowanych kompleksów restauracyjnych. Zwolennicy najwyższej jakości technicznej w domowym zaciszu chętnie aranżują je także w swoich prywatnych apartamentach, domach i mieszkaniach.

Przeglądając oferty w Internecie, jakie meble na wymiar do restauracji będą niezawodne, nie można także zapominać o meblach przeznaczonych na zaplecze kuchenne. Ich funkcjonalność oraz konstrukcja dostosowana powinna być do wymogów, tempa pracy oraz warunków technicznych panujących w danym lokalu. Okazuje się, że kuchnie z frontami oraz panelami sprawdzą się także w środowisku przemysłowym, a nie tylko w typowych, domowych kuchniach. Od domowych kuchni różni je jedynie rozmiar oraz zwiększona liczba modułów. Wszak w restauracji gotuje się kilkanaście razy intensywniej, niż w domu, tak więc wybrane meble na wymiar również muszą zostać odpowiednio rozbudowane, by pracowało się komfortowo.

Meble na wymiar z zabudową

Ogromną siłą marki Kaja Meble są kreatywnie opracowane zabudowy pod wszystkie wnętrza restauracyjne. Dzięki nim w każdej sytuacji udaje się zachować najwyższy poziom higieny. Wnętrza nawet przy najbardziej wytężonym czasie pracy prezentują się w sposób zadbany i schludny. Świetnie opracowane meble na wymiar wraz z zabudowami dają komfort pracy wszystkim pizzermanom oraz pracownikom działającym “na widoku”, czyli za specjalną szybą oddzielającą salę restauracyjną od reszty gości. Taki proceder zauważa się obecnie w większości restauracji, ma on za zadanie zwiększyć zainteresowanie daną ofertą gastronomiczną. Zabudowę tworzyć może nie tylko płaska powierzchnia ścienna. Chętnie wykorzystywane są w tej sytuacji meble na wymiar w postaci przestronnych szaf, gdzie dodatkowo zagospodarować można jeszcze miejsce na wszystkie niezbędne naczynia oraz przyrządy kucharskie. Na wytrzymałych blatach wykonywać można najtrudniejsze i najbardziej pracochłonne czynności. Po posprzątaniu naturalna struktura drewna pozostaje bez zmian.