Kapcie skórzane męskie – z czego są produkowane?

0
kapcie skorzane

Najwyższa jakość wykonania, bezpretensjonalna trwałość i wyjątkowa wytrzymałość – to cechy kapci skórzanych męskich, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych skór naturalnych. To produkty, które zapewnią maksymalny poziom wygody i komfortu wszystkim panom, ceniącym precyzyjne wykończenie i niezawodność – na lata!

Skóra owcza i relugan

Kapcie skórzane męskie produkowane są z wysokogatunkowej skóry, o niebywałej wytrzymałości, której nie straszne intensywne użytkowanie. Poza przyjemną w dotyku i elastyczną skórą owczą, do ich produkcji stosuje się również skórę relugan. Czym jest? Jak się okazuje, stanowi wyjątkowy rodzaj skóry owczej, która oprócz właściwości antyalergicznych i antybakteryjnych, posiada funkcję samoczyszczenia. Brzmi niesamowicie, prawda? A jednak! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wyjątkowy skład tego tworzywa, który zawiera białko i lanolinę, które skutecznie niszczą bakterie namnażające się wewnątrz obuwia. Kapcie skórzane męskie skrywają w sobie o wiele więcej zalet. Warto bowiem zauważyć, że posiadają właściwości lecznicze. Są polecane dla osób chorujących na reumatyzm czy problemy ze stawami.

Jakość, która idzie w parze z modnym wyglądem

Należy jednak zauważyć, że oprócz szerokiego zakresu walorów użytecznych, kapcie skórzane dla mężczyzn charakteryzuje modny wygląd i bogaty wybór kolorów. To ważne, szczególnie dla nowoczesnych facetów, dla których nie bez znaczenia pozostaje fakt, co każdego dnia zakładają na swoje stopy po powrocie do domu. Wiele modeli stanowi umiejętne połączenie oryginalnego, podhalańskiego folku z tym, co aktualnie jest najbardziej na topie. Tego typu obuwie przyciągnie uwagę pasjonatów nowoczesności, jak również miłośników stylu etno i boho. Kapcie skórzane są bowiem uniwersalne, przez co przypadną do gustu wielu mężczyznom – niezależnie od wieku czy gustu.

Na chłodne i gorące miesiące

Wymieniając zalety kapci skórzanych męskich, nie sposób pominąć ich szerokiego wachlarza fasonów. Można bowiem wybierać spośród modeli przeznaczonych na zimę oraz lato. Cechą, która je różni jest obecność dodatkowej warstwy ocieplającej, od której w bezpośrednim zakresie zależy, czy są przeznaczone na chłodne czy ciepłe miesiące. Co więcej, w zależności od osobistych preferencji, można wybierać spośród modeli pełnych, jak i mniej zabudowanych. Duża różnorodność sprawia, że każdy może wybrać kapcie skórzane męskie, które najlepiej oddadzą jego potrzeby i wymagania względem codziennego komfortu.