Kwaśny, słodki, pikantny, słony… ?

kwasny slodki pikantny slony

Jak najnowsze badania dowodzą, okazuje się, że to jaki smak mężczyzna w kuchni preferuje najbardziej wiele mówią o jego poczynaniach łóżkowych i emocjonalnych. Przeczytajcie sami, co naukowcy mają nam do przekazania. Panie, uczcie się! Panowie – zgadzacie się z tym?

Kuchnia a seks?

Kwaśny smak – jest niezwykle lojalnym mężczyzną. Kiedy się już zaangażuje w związek – to na zabój. Nie jest również mężczyzną, który jest skłonny do kłótni – raczej woli iść na kompromis…

Niecodziennie doświadczenia – to coś co uwielbia.

Słony smak – mężczyzna, który zawsze dosala każdą potrawę słynie z tego, że ciężko go zadowolić w łóżku. Nie potrafi być sam, pragnie ciągłego towarzystwa! Kiedy jednak uda Ci się go okiełznać w sypialni – okiełznasz go w życiu i będzie potulny jak baranek.

Słodki smak – Amator słodyczy nie pozwoli na to by wasz romans, czy późniejszy związek ostygł. Zawsze był i będzie poszukiwaczem miłych doznań. Nie boi się ulegać żądzom – ani swoim ani swojej kobiety – której cały czas pragnie.

Pikantny smak – Dreszczyk emocji – to jego drugie imię. Wciąż szuka przygód, wciąż szuka podniet, wciąż eksperymentuje. Uwielbia kobiety, które trzymają go w napięciu – do końca. Lubi dominować – ale z wyczuciem.

Tak właściwie to nie wiadomo dlaczego smak ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w łóżku. Po prostu, przeprowadzono ankiety, badania – i wyszło co wyszło. Możecie potraktować to jako ciekawostkę, możecie olać temat, albo… zaczniecie teraz zwracać uwagę na to, co wasz partner uwielbia jeść – dzięki czemu będziecie wiedzieć, jaki jest naprawdę i czego może oczekiwać od was w łóżku i czego się możecie po nim spodziewać. Jak to jest u kobiet, czy ich jadłospis również mówi o ich seksualności? Może warto było by się zagłębić w temat.

Myślicie, że dało by się zmienić przyzwyczajenia łóżkowe partnera/partnerki poprzez zmianę jego kuchni? – Ciekawe…

Jakie smaki górują w menu waszego mężczyzny?


Źródło artykułu