Lugers.pl – z miłości do zwierząt domowych

karma

Sklep internetowy lugers.pl to idealny adres dla wszystkich miłośników zwierząt. Został stworzony z miłości do nich, dlatego można tu kupić oczywiście po atrakcyjnych cenach wszystko co potrzebne jest Twojemu zwierzęcemu pupilowi, aby wiódł szczęśliwe życie. I nie chodzi tylko o to karmę, ale również wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria jak również gadżety. Sklep świadczy usługę kompleksową.

Nie tylko dla psów i kotów

W lugres.pl zaopatrzyć się mogą we wszystko, czego potrzebują nie tylko miłośnicy psów i kotów. Ale też właściciele nieco rzadziej spotykanych zwierząt domowych. Choćby gryzoni, ptaków, gadów, płazów oraz rybek. Na naszych stronach znajduje się więc nie tylko sucha i mokra karma, ale także sprzęt do pielęgnacji, wszelkiego rodzaju żwirki, smycze, obroże, akcesoria i wiele, wiele więcej.

Oprócz bardzo szerokiego asortymentu, pośród innych sklepów w tej branży wyróżnia nas w pełni profesjonalne podejście do klienta, który w każdej chwili i na każdym etapie zamówienia może skorzystać bezpłatnie z konsultacji z naszymi specjalistami, przed którymi zwierzęta domowe nie mają żadnych tajemnic. Prowadzimy również tak zwaną obsługę posprzedażową, w której zawarte są także konsultacje dotyczące żywienia zwierząt domowych. Nie zastanawiaj się nad tym, czy warto się z nami skontaktować, tylko zrób to, a się nie zawiedziesz. Spotkasz się zawsze z przyjacielskim potraktowaniem i otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące pytania i wątpliwości.

Wiele marek w jednym miejscu

Kolejną zaletą lugres.pl jest to, iż jest to sklep multibrandowy. Dzięki temu można wybierać produkty spośród różnorodnej oferty wielu wyjątkowych marek, między innymi: Dolina Noteci, Luger’s, Natural Taste, Animonda, Brit i inne. Poza tym cały czas poszerzamy gamę swojego asortymentu .aby zawsze spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zwierzęta domowe to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serca, więc gwarantujemy towar najwyższej jakości, ponieważ wiemy, jak ważne ma to znaczenie dla zdrowia wszystkich domowych przyjaciół ze świata zwierząt. Pamiętaj, że naszymi priorytetami są zadowolenie i radość Twojego pupila.

Strona internetowa lugers.pl jest również tak skonstruowana, aby poruszanie się po niej było intuicyjne i łatwe nawet dla osoby, która nie czuje się dobrze w meandrach internetu.

Lugers pl. gwarantuje również, iż wszystkie zamówienia realizuje począwszy od następnego dnia roboczego od ich zgłoszenia i zawsze stara się, aby wysyłka dotarła do klienta jak najszybciej. Towar dostarczają renomowane firmy kurierskie.