Modne obrączki ślubne. Co jest teraz na czasie?

obraczki slubne

Jedną z najważniejszych spraw, jakie należy załatwić przed ślubem, jest wybór obrączek ślubnych. Mają one bardzo duże znaczenie dla przyszłej pary młodej, dlatego należy im poświęcić dużo czasu. Powinny być zgodne z oczekiwaniami i preferencjami osób, które będą je nosić. W poniższym artykule podpowiadamy, jakie modele cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Sprawdź modne obrączki ślubne.

Obecnie wybór idealnych obrączek ślubnych nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Dawniej dostępne były złote modele okrągłe i nikt nie myślał o innych wyrobach. Dzisiaj większym zainteresowaniem cieszą się obrączki kolorowe o różnych kształtach. To jednak nie powoduje, że modele klasyczne odeszły do lamusa. Doradca klienta pracujący w sklepie jubilerskim Fugart mówi:

Klasyka zawsze pozostaje w modzie! Złote obrączki okrągłe niektórym wydają się oklepane, ale prawda jest taka, że pięknie się prezentują i na pewno nikomu się nie znudzą. Pasują one do innej biżuterii, a także do różnych stylizacji. Ich uniwersalność to zdecydowanie najważniejsza zaleta.

Obrączki ślubne z różnych materiałów

Żółte złoto stanowi klasykę wśród obrączek ślubnych. Obecnie jednak jest ono chętnie zastępowane innymi kolorami, a nawet materiałami. Osoby przygotowujące się do ślubu stawiają na modne wyroby, które zwracają na siebie uwagę. W związku z tym dużym zainteresowaniem cieszą się kolorowe pierścionki – na uwagę zasługuje przede wszystkim białe oraz różowe złoto. Takie modele się wyróżniają i podkreślają oryginalność przyszłych małżonków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowolnie łączyć różne kolory obrączek ślubnych.

Pierścionki zdobione kamieniami

Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia było, aby obrączka była w jakiś sposób zdobiona. Dzisiaj już to nikogo nie dziwi – coraz częściej wybierane są modele z kamieniami. Cieszą się one popularnością głównie wśród kobiet, które dopasowują obrączkę do pierścionka zaręczynowego. Bardzo ładnie wygląda biżuteria tego rodzaju z kamieniami szlachetnymi. Warto je dopasować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Ciekawe zdobienie obrączek ślubnych stanowi również grawer. Coraz więcej par decyduje się na personalizowanie tych wyrobów, umieszczając na nich swoje imiona i datę ślubu. Możliwe jest również wygrawerowanie cytatu lub symbolu.