Myjnie do wózków. Gdzie się je wykorzystuje?

0

Pijąc kawę w restauracji, korzystając z wózków sklepowych podczas większych zakupów w supermarkecie czy zamawiając catering na imprezę, oczekujemy, że zadbano, aby dotykane przez nas przedmioty spełniały najwyższe standardy czystości. Dlatego naczynia czy sprzęty muszą zostać odpowiednio zdezynfekowane, aby groźne dla naszego zdrowia bakterie nie przenosiły się z jednego nieświadomego zagrożenia użytkownika na drugiego. Jak zadbać o bezpieczeństwo i czystość w miejscach wysokiego ryzyka? Kiedy warto zaopatrzyć swój biznes w myjnie do wózków? Przekonajmy się.

Gdzie się wykorzystuje myjnie do wózków?

Zmywarki przemysłowe tego typu to zaawansowane urządzenia do mycia, które stosuje się między innymi w gastronomii, hotelarstwie szpitalach, domach spokojnej starości, żegludze, cateringach, piekarniach czy cukierniach. Możemy ich używać do dezynfekcji wózków do prania lub cateringu, nieporęcznych pojemników, czy nawet wózków sklepowych, z których korzystamy w marketach (nie zastanawiamy się nad tym na co dzień, ale właśnie na tego typu przedmiotach czai się najwięcej bakterii i wirusów). Wysokiej jakości myjki, umożliwiają czyszczenie praktycznie każdego rodzaju wózków.  Dlatego wszędzie tam, gdzie kontrole czystości są bardzo restrykcyjne, trzeba zadbać, aby wymagane standardy czystości zostały wypełnione. W hotelach, restauracjach czy szpitalach, tego typu urządzenia zapewniają dezynfekcję termiczną, która umożliwia ponowne korzystanie ze sprzętu niemal natychmiast po jego wyparzeniu. A jak wiadomo, czyste naczynia to wizytówka każdego szanującego się lokalu gastronomicznego.

Zalety myjni do wózków

Myjnie do wózków nie są zarezerwowane tylko dla dużych biznesów. Są wygodne, szybkie i wydajne. Cechuje je łatwa i intuicyjna obsługa,  a co najważniejsze niezawodne mycie. Nie tylko dezynfekują, ale również suszą. Dzięki nim praca przebiega płynnie i bez opóźnień, co jest szczególnie istotne w miejscach w których logistyka i precyzja stawiane są na pierwszym miejscu.

System mycia i płukania jest tak opracowany, by docierać do nawet trudno dostępnych miejsc. Zapewniają optymalne mycie całej powierzchni wszystkich rodzajów popularnych wózków, naczyń i pojemników. Poradzą sobie nawet z nieporęcznymi i dużymi przedmiotami, takimi jak blachy do pieczenia, skrzynki transportowe czy szkło.

Czysty zysk

Woda, energia, środki chemiczne – to nie tylko duże koszty dla naszej kieszeni, ale i dla środowiska. Dlatego korzystanie z myjni do wózków, tak samo, jak ze zmywarek gastronomicznych w restauracjach, jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z masową eksploatacją sprzętu, urządzeń czy zastawy.  To urządzenia, które są nieodzowne dla zachowania wysokiej jakości usług i higieny.

Zadowoleni klienci, to marzenie każdego właściciela firmy – niezależnie od profilu działalności oraz wielkości biznesu. Dlatego w miejscach, w których oczekuje się przemyślanej logistyki i higieny na najwyższym poziomie, warto zainwestować w myjnie do wózków. Bezpieczeństwo i czystość przede wszystkim!