Serum do biustu

jak dbac o biust

Regularnie wykorzystywany krem na piersi zapewni nam odpowiednie spełnienie potrzeb skóry na piersiach. Skóra, która jest odpowiednio nawilżona i napięta sprawia wrażenie większych optycznie piersi, więc taki efekt powinien być zadowalający. Takie rezultaty może nam zapewnić na przykład kofeina w składzie serum do biustu oraz witamina E, która jest przecież nazywana witaminą młodości. Kremy ujędrniające do biustu mają również właściwości, które pobudzają krążenie w komórkach pod skórą, przez co piersi są lepiej ukrwione oraz sprawiają wrażenie większych optycznie. Aby Krem do powiększania biustu dawał takie efekty powinien zawierać składniki, które są wymagane do osiągnięcia takich rezultatów. Listy poniżej ukazują substancje, które będą niezbędne.

Kremy na powiększenie biustu – jakie składniki muszą zawierać?

Przy wyborze należy sprawdzać skład, ponieważ stosowanie niezdrowego dla skóry składu na skórę na piersiach może zakończyć się bardzo źle. Zdrowie jest przecież najważniejsze, więc powinniśmy uważać jakie kosmetyki nakładamy na naszą skórę. Poniżej zostały opisane substancje, które są wymagane do zagwarantowania efektów:

Bardzo ważnym składnikiem jest również ceramide 6, czyli rodzaj tłuszczu, który znajduje się w naszej warstwie rogowej naskórka, przez co zmiękcza i kondycjonuje skórę.

Składnikiem, bez którego tego typu kosmetyki nie mogą dawać zadowalających efektów jest kofeina. Wpływa ona pozytywnie na naszą skórę na wiele sposobów. Między innymi pobudza nasze naczynia krwionośne oraz dotlenia jest przez co skóra jest bardziej jędrna, odżywiona i napięta.

Witaminę E nazywa się „witaminą młodości”. Ten składnik pomaga nawilżyć skórę oraz wygładza ją.

Najważniejszym składnikiem jest mieszanka ziół, która jest najmocniejsza w działaniu powiększającym spośród większości dostępnych składników. Wykorzystanie ziół zapewni nam odpowiednie działanie na skórę oraz zaspokojenie potrzeb skóry.

Sprawdź również: Ranking kremów powiększających piersi – TOP 5

Tak prezentują się składniki, które zapewnią nam efekty, ale są również składniki, których należy unikać jak ognia, ponieważ będą miały bardzo negatywny wpływ na naszą skórę. Są to parabeny i sls. Jeśli wykorzystujemy jakiś składnik na piersi nie możemy pozwolić, aby znajdował się tam któryś z tych składników, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne i może spowodować choroby oraz zaburzenia. Należy mieć na uwadze, że skóra na piersiach jest bardzo delikatna.

Krem ujędrniający do biustu oraz ćwiczenia, czyli jak wzmocnić efekty, które da nam krem?

Są to ćwiczenia, które mają za zadanie wzmocnić mięśnie klatki piersiowej oraz ramion. Mogą to być pompki w damskiej wersji, czyli podparte na kolanach oraz ćwiczenie następujące:

Najpierw należy położyć się na podłodze a do dłoni wziąć dwa ciężkie przedmioty – na przykład butelki wody – następnie należy wykonywać ruch od klatki do wyprostu ramion.

Krem powiększający do biustu oraz masaż, czyli kolejny sposób na wzmocnienie efektu.

Przykładowy masaż wygląda następująco:

Masaż należy rozpocząć delikatnym ugniataniem okolic biustu, czyli barków, ramion i nasady piersi. Następnym krokiem będzie głaskanie dekoltu i powolne schodzenie między piersi – na mostek.

Teraz przejdź do głaskania piersi. Zaczynaj od brodawki i masuj pierś tak jakby była podzielona na ćwiartki. Należy to robić subtelnie i delikatnie czterema palcami, oprócz kciuka. Ta czynność powinna być płynna i w równym tempie.

Kolejnym krokiem będzie masaż wykonywany palcami wskazującym i środkowym polegający na długich pociągnięciach od środka do zewnątrz piersi.

Teraz należy delikatnie uciskać piersi wszystkimi palcami. Uciskamy całą powierzchnię piersi, a na koniec ucisk zmieniamy w wykonywanie maleńkich kółeczek, które stopniowo powiększamy. To ostatni element naszego masażu.

Podsumowanie

Aby polepszyć efekt stosowania kremów, należy zacząć stosować masaże oraz ćwiczenia, ponieważ znaczenie wzmocnią one efekty naszych zabiegów.