Witaj w zaczarowanym świecie lakierów hybrydowych!

lakiery hybrydowe

Jeśli pragniesz cieszyć się pięknym i trwałym manicure bez smug i odprysków, stylizacja hybrydowa jest właśnie dla Ciebie! Czy taki manicure możemy wykonać samodzielnie w domu? Dowiesz się z naszego artykułu.

Lakiery hybrydowe – co to takiego?

Jeśli zastanawiasz się, czym właściwie są lakiery hybrydowe, już zmierzamy z odpowiedzią! Hybrydowy manicure to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnej stylizacji paznokci z wykorzystaniem klasycznych lakierów. Przede wszystkim lakiery hybrydowe są dużo trwalsze od tradycyjnych. Dają one wspaniały efekt, bez widocznych odprysków i smug. Ważnym aspektem hybrydowej stylizacji paznokci jest ich utrwalenie. Po wykonaniu stylizacji należy ją bowiem utwardzić przy użyciu specjalnych lamp. Dzięki temu nasz manicure będzie niezwykle trwały i utrzyma się na paznokciach nawet do trzech tygodni. Lakiery hybrydowe do paznokci dostępne są w wielu odcieniach, a dodatkowe ozdoby dostępne w sklepie MYLAQ sprawią, że na swoich paznokciach będziesz mogła wyczarować prawdziwe dzieła sztuki!

Czy wykonanie manicure hybrydowego jest trudne?

Hybrydowy manicure z powodzeniem wykonasz samodzielnie w domu. To niebywały atut lakierów hybrydowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę profesjonalny efekt jaki otrzymujemy. Za pomocą lakierów hybrydowych do paznokci oraz specjalnej lampy wykonamy trwały i piękny manicure w domowym zaciszu! Co więcej, wykonanie takiej stylizacji nie zajmie wcale dużo czasu. Lamy utwardzające stylizację hybrydową są niebywale skuteczne, proste i szybkie w działaniu. Również zmiana stylizacji nie zajmuje wiele czasu i jest banalnie prosta. Najprostszą i najlepszą metodą na usunięcie starego manicure jest użycie acetonu. Idealnie sprawdzą się do tego produkty MYLAQ, choćby My UV Gel Polish Remover.

Naklejki, pyłki a może folie transferowe?

Lakiery hybrydowe do paznokci to niebywała frajda i nieograniczone możliwości jeśli chodzi o stylizację paznokci. Wśród lakierów do hybryd znajdują się oczywiście wszystkie klasyczne kolory, wybierane przez wiele dziewczyn niezależnie od okazji. Jednak manicure hybrydowy to też niebywała okazja do eksperymentów z oryginalnymi lakierami (np. lakiery brokatowe czy świecące w nocy) oraz ozdobami. Bardzo popularne są różnego rodzaju naklejki, które pozwolą nam wyczarować na paznokciach prawdziwe cuda. Ponadto możemy zastosować pyłki w różnych ciekawych kolorach, a także specjalne folie transferowe, które otworzą przed nami kolejne nowe możliwości! Z manicure hybrydowym możesz eksperymentować do woli, a efekty swojej pracy utrwalisz w kilka minut na długi czas!