Co zrobić by zrzucić wagę bez efektu JOJO?

co zrobic by zrzucic wage bez efektu jojo

Odkąd pamiętam byłam dość topornej budowy. Moi rodzice nigdy nie przykładali zbyt dużej uwagi do mojego stanu fizycznego więc całe dzieciństwo przeżyłam jako otyła czy też brzydko mówiąc gruba osoba. Po doświadczeniu okrucieństwa rówieśników postanowiłam, że w końcu po tylu latach wezmę się za siebie, zrzucę “parę” kilo i pokaże wszystkim, że ja też potrafię i mam w sobie tą siłę, aby się zmienić. Jak się okazało nie przyszło mi to łatwo. Próbowałam już wszystkiego.

Począwszy od diety tysiąca kalorii, kończąc na diecie Atkinsa to były jedne z wielu diet, które miały mi pomóc poczuć się wreszcie dobrze we własnym ciele. Niestety, żadna z zastosowanych przeze mnie diet nie przyniosła efektu ‘wow’. Wszystkie kilogramy wracały do mnie za pomocą słynnego efektu jojo. Dopiero dieta Kalibra pomogła mi w unormowaniu mojej masy ciała.  Przede wszystkim jest to dieta, którą pomagają mi opracować specjaliści. Osobiście w poszukiwaniach specjalistów, czy osób przeszkolonych w dziedzinie diety kalibra pomogła mi strona https://dietakalibra.pl. Wystarczy wysłać formularz z pytaniem o pomoc w rozpoczęciu diety i czekać na odpowiedź zwrotną.

Dodatkowo jest to odchudzanie oparte na programie medycznym VLCKD, który wykorzystywany jest do zwalczania otyłości na całym świecie. Dzięki temu i współpracy ze specjalistami zawsze miałam pewność że oprócz odchudzania dbam też o swoje zdrowie, a upewniały mnie w tym wyniki badań, które analizowałam z moim dietetykiem. Ponadto dieta nie wymaga ode mnie morderczych treningów (na które najczęściej nie miałam czasu,  a jeszcze częściej ochoty) czy rezygnowania z mojej ukochanej kawy. Wręcz przeciwnie!

Odchudzanie za pomocą metody Kalibra polega na dostarczaniu do mojego organizmu małej ilości tłuszczów i węglowodanów, a cały wysiłek jaki muszę wykonać to oparcie się pokusie jedzenia fast foodów jako śniadanie, obiad i kolacje, a zdarzało się to dość często w moim życiu. Muszę również polecić produkty, które można zakupić na stronie, ponieważ są one niezbędne w prowadzeniu diety. Można je znaleźć pod tym linkiem https://dietakalibra.pl/produkty/ i wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

Polecam tą dietę wszystkim osobom w potrzebie. Zmieniła ona dużo w moim życiu nie tylko w kwestiach wagi, lecz w mojej psychice. Wreszcie po wielu latach nie czuje skrępowania przed chłopakiem czy wstydu przy znajomych, a jedzenie w miejscach publicznych nie sprawia mi kłopotu tak jak to było gdy byłam otyła. Z pomocą specjalistów oraz wytrwałością przy dążeniu do celu ta dieta będzie dla każdego pozytywną zmianą, która wniesie do naszego życia to co najlepsze. Po więcej informacji odsyłam na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami na temat diety i nie tylko,  link tutaj https://dietakalibra.pl/faq/

Jeśli ktokolwiek, dysponujemy pytaniami, które do tej pory, pozostały bez odpowiedzi, z pewnością twórcy programu, z największą przyjemnością na nie odpowiedzą. Wystarczy chcieć, a wszystko jest możliwe.