3 pomysły na zaręczyny

0
pomysly na zareczyny

Zaręczyny są jednym z tych momentów, kiedy związek wchodzi w kolejną fazę. Jest już coraz bardziej poważnie, pojawiają się deklaracje, słowem – coraz pewniej czujemy się w relacji, którą zbudowaliśmy. To też moment, który pamięta się przez całe życie, więc trzeba się odpowiednio do niego przygotować. Jednym z najważniejszych aspektów, jest wybór pierścionka zaręczynowego. Kolejny – sposób, w jaki przyszła narzeczona go otrzyma.

Jakość pierścionka i personalizacja

Zacznijmy od podstaw. Najważniejszym aspektem, jaki trzeba wziąć pod uwagę na drodze do zorganizowania zaręczyn jest to, żeby wybrać odpowiedniego jubilera u którego go kupimy. Jakość ma ogromne znaczenie, ale warto, aby szła też w parze z ceną. Kolejna kwestia, to personalizacja pierścionka zaręczynowego. To bardzo ważne, żeby przede wszystkim wiedzieć dokładnie, jaki rozmiar wybrać dla wybranki serca, a ponadto czy lubi złoto, a może srebro, minimalizm czy raczej duże zdobienia. Zawsze można wybrać się na wspólne zakupy i podpytać, który z modeli pierścionków, niekoniecznie zaręczynowych – w końcu nie może się niczego domyślić – podoba jej się najbardziej. To zawsze jest jakiś trop.

Czytaj także: https://www.world360.pl/jak-wybrac-dobrego-jubilera/

Pomysły na zaręczyny

To, na jakie zaręczyny się zdecydujemy zależy w dużej mierze od tego, jak bardzo chcemy zaskoczyć wybrankę serca. Oczywiście wręczenie pierścionka zawsze będzie podniosłym wydarzeniem, jednak cała otoczka zależy już od tego, jakie mamy usposobienie. Jedni wolą klimat bardzo kameralny, prywatny. Inne pary świetnie odnajdują się w zwariowanych pomysłach, a jeszcze inne kochają otaczać się dużą ilością osób. W zależności od tego, co preferujemy, tak też dopasujmy do tego moment zaręczyn.

Miłośnicy klasyki mogą postawić na romantyczną kolację przy blasku świec. Oto siedzimy sobie w domu lub w restauracji i nagle pojawia się on – pierścionek zaręczynowy. Na pewno będzie bardzo klimatycznie i sprzyjająco do przejścia w kolejny etap związku. Amatorzy ekstremalnych wrażeń mogą się skusić na przykład na lot balonem. To może być cudowna przygoda, romantyczna z dreszczykiem emocji w tle. Z kolei bardziej towarzyskie pary mogą przeżyć zaręczyny w gronie rodziny i przyjaciół. Coś na styl przyjęcia niespodzianki w którym pojawi się pierścionek.

Bez względu na to, na który wariant zaręczyn postawimy, ma być on dopasowany do temperamentu przyszłych narzeczonych. Niech to będzie taka wyjątkowa chwila, która zapadnie w pamięć na całe życie.