4 powody, dla których warto wybrać hurtownię Olivit

olvit

Olivit to hurtownia proponująca najwyższej jakości suplementy diety, odżywki dla miłośników intensywnych treningów oraz zdrową żywność. Ale dlaczego warto ją wybrać? Czytaj dalej i poznaj te cztery powody.

1. Nowoczesna platforma sprzedażowa

Regularne składanie zamówień na suplementy diety, odżywki białkowe i inne produkty, które wspierają aktywny, zdrowy styl życia, powinno być łatwe i wygodne. Dlatego hurtownia Olivit opiera się na nowoczesnej platformie sprzedażowej, dzięki której zamawianie interesujących Cię produktów zajmuje dosłownie chwilę. Korzystając z niej, masz też możliwość podglądu stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, więc wiesz, jaką liczbę preparatów możesz teraz kupić, by przesyłki dotarły do Twojego punktu sprzedaży na czas. Przy okazji składania zamówienia możesz wybrać odpowiednią dla siebie formę płatności, a jeśli złożysz i opłacisz je do godziny 15:00, zostanie wysłane w tym samym dniu roboczym.

2. Inteligentny system rabatowania

Kolejną zaletą hurtowni suplementów diety Olivit jest inteligentny system rabatowania. To oznacza, że wraz z kolejnymi składanymi przez Ciebie zamówieniami otrzymujesz dostęp do atrakcyjnych obniżek. Ceny zamówień i wysokość rabatów są też na bieżąco weryfikowane, dzięki czemu przy kolejnych zakupach możesz cieszyć się jeszcze większymi korzyściami. I mimo tych dobrych cen, minimalna kwota zamówienia pozostaje niska.
Klienci hurtowni dodatkowo mogą korzystać z comiesięcznych i cotygodniowych promocji. Żeby żadna z nich Cię nie ominęła, pomyśl o zapisaniu się na listę odbiorców newslettera.

3. Szeroki wybór produktów najlepszych marek

Czy wiesz, że współpraca z tą hurtownią odżywek, witamin, minerałów i suplementów diety ucieszy także klientów Twojego punktu sprzedaży? To możliwe dzięki szerokiemu wyborowi doskonałej jakości produktów. Na stronie internetowej Olivit.pl możesz znaleźć ponad 3000 propozycji najlepszych marek, a wśród nich m.in. kompleksy Swanson czy zdrowe przekąski od Bhu Foods.

Wszystkie produkty zostały zgrupowane w odpowiednie kategorie, dzięki czemu znalezienie wariantów odpowiednich dla swoich klientów jest naprawdę proste. A jeśli potrzebna będzie Ci dodatkowa pomoc…

4. Fachowe doradztwo specjalistów

Możesz z niej skorzystać na każdym etapie współpracy. Do konta biznesowego przypisany jest dedykowany opiekun, który chętnie dzieli się doświadczeniem i wiedzą. Odpowiada na wszystkie pytania i pomaga znaleźć najlepsze rozwiązania dla klientów. A jeśli pomyślisz o innych tematach związanych ze współpracą z hurtownią lub zechcesz ulepszyć swoją ofertę sprzedaży, specjaliści Olivit z przyjemnością pomogą Ci również w takich obszarach.
Obsługa, której elementem jest fachowe doradztwo, sprawia, że klienci hurtowni chętnie do niej wracają i czerpią, co najlepsze z jej wieloletniego doświadczenia.