Poprawiamy jakość treningu z PowerBoard 2.1

powerboard 2-1

A gdyby tak te same ćwiczenia fizyczne, które wykonujesz w domu, nagle zaczęły przynosić spektakularne efekty? To możliwe, jeśli skorzystasz z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest PowerBoard 2.1. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego wprowadza do treningów nową jakość.

PowerBoard 2.1 – co warto o nim wiedzieć?

PowerBoard 2.1 to platforma wibracyjna niemieckiej marki Casada. Jej działanie opiera się na wytwarzaniu wibracji, które:

• pobudzają do pracy niemal 100% mięśni,
• pozytywnie oddziałują na wszystkie układy organizmu.

Częstotliwość drgań można swobodnie regulować, dostosowując je do celów treningowych, bieżących potrzeb i samopoczucia. Ich ustawienie jest proste – można zrobić to, korzystając zarówno z intuicyjnego panelu sterującego z wyświetlaczem LCD, jak i dołączonego pilota.

Urządzenie zostało wyposażone w trzy automatyczne programy masażu, które kolejno mogą być stosowane w ramach rozgrzewki, jako element treningu pasywnego i regeneracji mięśni po wszystkich seriach ćwiczeń.

A jak korzysta się z tej nowoczesnej platformy wibrującej? Po jej uruchomieniu wystarczy na niej stanąć, wybrać odpowiednią dla siebie intensywność drgań i rozpocząć swój trening. Wibracje w kontakcie z ciałem intensywnie pobudzą do pracy mięśnie i krążenie krwi oraz:

• dadzą solidny zastrzyk pozytywnej energii do działania,
• pozwolą lepiej pracować nad koordynacją, koncentracją i stabilizacją,
• poprawią metabolizm i ograniczą zaparcia,
• rozprawią się z cellulitem i ujędrnią ciało.

Co ważne, platforma stymuluje mięśnie do kurczenia się i rozkurczania także wtedy, gdy po prostu na niej stoisz i nie wykonujesz żadnych ćwiczeń.

Dedykowane akcesoria (do platformy wibrującej)

PowerBoard 2.1 wprowadza nową jakość do Twojego treningu, ponieważ dzięki niej mięśnie mogą pracować jeszcze lepiej. Wykonując te same serie na platformie wibracyjnej zamiast na standardowym, stabilnym podłożu, o wiele szybciej zauważysz i odczujesz pozytywne efekty. W zestawie otrzymujesz również możliwość skutecznego i przyjemnego rozluźnienia napiętych mięśni oraz wzmacniania stawów.

Trening na platformie do ćwiczeń sprawdzi się w przypadku osób na różnych poziomach zaawansowania. Mając ją w domu, możesz zachęcić do korzystanie z niej także pozostałych domowników, którzy chcą efektywniej zadbać o swoje ciało. A jeśli z czasem pojawi się chęć wprowadzenia do treningu nowych elementów, możesz korzystać z zestawu dedykowanych akcesoriów, czyli:

hantli wibracyjnych PowerBoard,
• gum fitnessowych PowerBand,
• nakładki do masażu reflektorycznego ReflexPad.

Do tego kompletu należy również pulsometr PulseSensor – dzięki niemu możesz mieć pełną kontrolę nad spalonymi kaloriami, liczbą uderzeń serca na minutę i czasem trwania treningu.