Akcesoria do telefonu, w które warto zainwestować

akcesoria do telefonu

Użytkownicy smartfonów nie rozstają się z nimi ani na chwilę. Telefony stały się nieodłącznym elementem życia, stając się centrum najważniejszych wydarzeń. Wraz ze zmianą ich przeznaczenia, rynek zalała fala akcesoriów, które ułatwiają codzienne użytkowanie telefonów. Które z nich warto zakupić?

Obudowa z dodatkową baterią

Niejeden użytkownik telefonu znalazł się w sytuacji, kiedy niski poziom baterii uniemożliwił wykonanie niezbędnych czynności. Współczesne modele telefonów zawierają mnóstwo aplikacji, które – pomimo swojej funkcjonalności – szybko zużywają energię. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest obudowa wyposażona w dodatkową baterię, która zapewni dłuższe użytkowanie urządzenia, a przy okazji ochroni telefon przed upadkiem czy zarysowaniami.

Lokalizator kluczy

To trafiona opcja dla osób, które bez przerwy szukają swojego portfela lub starają się znaleźć klucze w strategicznych miejscach. Lokalizator ma zazwyczaj formę breloka, który można przypiąć do dowolnego przedmiotu. Gadżet sparowany jest z telefonem, który wydaje sygnał dźwiękowy, jeśli dany przedmiot znajduje się w zbyt dużej odległości od jego właściciela.

Selfie stick

Zdjęcia selfie stały się początkowo obiektem drwin internautów. Dziś już wiadomo, że tego typu fotki urosły do rangi sztuki, a w sprzedaży pojawiło się mnóstwo gadżetów ułatwiających wykonywanie takich zdjęć. Jedną z propozycji jest kijek do selfie, który dziś można nabyć nawet za kilkanaście złotych. Selfie stick świetnie trzyma perspektywę, a dzięki teleskopowej rączce można ująć na zdjęciu nawet więcej niż tylko twarz. Obowiązkowa inwestycja dla osób podążających za współczesnymi trendami.

Głośnik bluetooth

Przenośny głośniczek to niewielkich rozmiarów gadżet o sporej mocy. Sparowany z telefonem przez bluetooth zapewnia o wiele lepszą jakość dźwięku, raz na zawsze rozprawiając się z problemem poplątanych kabli. Głośnik to świetne rozwiązanie na spotkania z przyjaciółmi czy kameralny grill w gronie najbliższych. Wybrane modele można nabyć już w cenie kilkudziesięciu złotych.

Gadżet z kablem do ładowania

Czy ktoś pamięta o tym, by stale nosić ze sobą kabel, kiedy telefon domaga się ładowania baterii? Rozwiązaniem tego problemu są gadżety, takie jak breloki czy bransoletki, które ma się zazwyczaj przy sobie. W momencie, gdy poziom baterii jest niski, wystarczy wysunąć z przedmiotu kabel (lub po prostu zdjąć z ręki w przypadku bransoletki), by w kilka chwil zaserwować urządzeniu dodatkowy zastrzyk energii. Tego typu gadżety dostępne w sprzedaży to stylowe akcesoria, które znakomicie wpisują się w aktualne trendy.

Dwustronny pendrive

To kolejna propozycja, której zakup warto rozważyć. Dwustronny pendrive – z wejściem do komputera i do telefonu – przyda się podczas zgrywania danych w momentach braku połączenia z siecią. Trafiony gadżet dla osób, które nie lubią magazynować swoich danych w chmurze lub chcą je po prostu zabezpieczyć na dodatkowym nośniku.

Partnerem materiału jest Kraina GSM – Xiaomi etui, pokrowce i akcesoria.