Wyciskarki z dużym wlotem – bądź twórcą perfekcyjnych soków dla Ciebie i Twoich bliskich!

0
wyciskarka

Świeżo wyciśnięte soki są źródłem witamin, enzymów, minerałów, makro i mikroelementów oraz wielu innych cennych wartości odżywczych. Owoce i warzywa zawierają przeciwutleniacze, które mają niebywały wpływ na zdrowie człowieka. Wyciskarki z dużym wlotem przygotowują sok obfitujący we wszystkie cenne wartościowe związki oraz stanowią pyszny napój, który sprawdzi się jako idealny dodatek do Twojego śniadania.


Soki z wyciskarki dla zdrowej i lśniącej skóry

Na podstawie komentarzy i opinii klientów stwierdzono, że dłuższe picie soków z wyciskarki ma niezwykły wpływ na kondycję skóry. Po ok. 3 tygodniach codziennego spożywania napojów skóra staje się bardziej nawilżona i gładka. Wyciskarki z dużym wlotem przygotowują świeże soki stanowiące dawkę składników odżywczych, które działają jak eliksir młodości. Dodatkowo stwierdzono, że częste picie soków na bazie marchwi może spowodować efekt lekkiej „opalenizny”. Dzieje się tak za sprawą zawartego w korzeniu marchwi beta-karotenu.

Wyciskarka z dużym wlotem bez żadnych minusów

Tradycyjna sokowirówka ma wiele wad. Nie radzi sobie z warzywami liściastymi, ściera produkty, zamiast wyciskać z nich sok oraz jej szybko obracające się ostrza powodują, że sok ma wysoką temperaturę. Wyciskarka do soków jest o wiele lepszym sprzętem, który pozwoli na sporządzenie idealnego napoju. Oprócz cichej, spokojnej pracy na niskich obrotach, wyciskarka z dużym wlotem jest wyposażona w wyjątkowy system, który umożliwia przygotowanie zdrowego, energetycznego soku w skondensowanej postaci.

Duch życiodajnych wartości odżywczych!

Soki na bazie owoców, warzyw i ziół przygotowane w wyciskarce zachowują wszystkie wartościowe składniki. Niebywały system wyciskania w wyciskarce z dużym wlotem sprawa, że proces przygotowania soku jest delikatny, skuteczny i wydajny. Technologia oparta na miażdżeniu i wyciskaniu produktów pozwala uzyskać dużą ilość soku, nie tracąc przy tym smaku, aromatu oraz wszystkich cennych wartości.

Zdrowie to podstawa!

Soki, które przygotujesz za pomocą wyciskarek z dużym wlotem, są źródłem potasu oraz witaminy A i C. Taki napój to zbawienie dla utrzymania odpowiedniego krążenia, oraz wzmocnienia odporności. Ponadto soki z wyciskarki dostarczają bardzo dużą ilość błonnika, dzięki czemu pozbędziesz się wszelkich toksyn z organizmu. Picie tak pełnowartościowego napoju zapobiega rozwojowi miażdżycy, cukrzycy typu II oraz pozwala utrzymać zdrowie na wysokim poziomie.