Bidon z własnym nadrukiem – stylowy i praktyczny gadżet

0
bidon

Bidon to przedmiot codziennego użytku, który towarzyszy nam nie tylko podczas wycieczek, ale i w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Bardzo chętnie nosimy bidony do pracy czy na spacer. Szczególnie jeśli dbamy o regularne nawadnianie organizmu. Aby pojemnik na wodę nie wyglądał nudno, warto postawić na bidon z własnym nadrukiem. Spersonalizowany gadżet zdecydowanie chętniej zagości w naszej podręcznej torbie!

Dlaczego warto mieć bidon z własnym nadrukiem?

Bidon to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które pozwoli nam na zminimalizowanie produkcji plastiku. Zamiast wielu butelek z wodą kupowanych na każdym rogu ulicy, możemy mieć własny bidon na swój napój. Uzupełnimy go, gdy tylko nam się skończy. Ponadto możemy samodzielnie przygotować dowolną kompozycję smakową, która jednocześnie będzie zdrowa i pozbawiona cukru czy konserwantów.

Pamiętaj, że regularne nawadnianie organizmu to podstawa zdrowej i zbilansowanej diety. Każdy, kto dba o swoje dobre samopoczucie, powinien mieć przy sobie bidon z ulubionym napojem. Przyjmuje się, że powinniśmy wypijać ok. 1,5 l wody każdego dnia. Najważniejsze jest jednak to, aby organizm nawadniać regularnie. Posiadanie bidonu z własnym nadrukiem z pewnością do tego zachęci.

Bidon z nadrukiem – gdzie go kupić?

Bidon to nie tylko praktyczny gadżet dla nas samych, ale i świetny pomysł na prezent. Jeśli nie wiesz, co kupić zarówno bliskiej osobie, jak i dalekiemu znajomemu, postaw na praktyczne rozwiązanie. Bidon kupisz online. Możesz wybrać dowolny nadruk. Mogą to być życzenia, zabawny napis czy imię przyszłego właściciela prezentu.

bidon

Pamiętaj, że bidon, który kupisz, może być przezroczysty, półprzeźroczysty lub kolorowy. Możesz postawić na neutralne kolory np. biały, czarny, szary. Na prezent dla dziecka sprawdzą się jednak bidony kolorowe lub z barwnymi nakrętkami. Co więcej, pojemniki na napój wykonane są z materiałów wielokrotnego użytku, np. plastiku, stali czy szkła. Zanim zdecydujesz, który bidon kupisz, pomyśl, gdzie chcesz go użytkować. Szklany bidon z własnym nadrukiem nie sprawdzi się podczas rowerowej wycieczki. W teren praktyczniejszy będzie bidon wykonany z plastiku czy stali. Szklany pojemnik dobrze mieć przy sobie pracując z domu, aby w każdej chwili móc sięgnąć po wodę.

Bidon z nadrukiem dla partnerów biznesowych?

Bidon z logo czy nadrukiem to nie tylko prezent dla osób nam bliskich. Możesz po niego sięgnąć, przygotowując prezenty dla swoich pracowników czy partnerów biznesowych. W takim przypadku na bidonie warto umieścić logo swojej firmy czy slogan reklamowy, a także firmowy adres strony www. W ten sposób reklama dotrze do szerszego grona odbiorców. Weź również pod uwagę, że bidon z logo firmy np. kupiony w sklepie NANA może być formą gratisu dodawanego do zamówienia.

Dlaczego warto wybrać bidon na prezent? Każdy go doceni, ponieważ bidon można mieć zawsze przy sobie. Jest estetyczny i praktyczny. Personalizując go, sprawisz, że będzie idealnie pasował do swojego właściciela i sprawi przyjemność oryginalnym wyglądem. Indywidualnie dobrana grafika sprawi, że już nigdy nie pomylisz go z bidonem drugiej osoby, np. na siłowni.