Co zrobić jeśli drzwi Twojego samochodu nie chcą się otworzyć?

0

Jeśli okaże się, że nie masz dostępu do samochodu, istnieje kilka sposobów na jego odblokowanie. Wszystko czego potrzebujesz to szybkie myślenie i odpowiednie narzędzia. Kiedy musisz szybko wsiąść do samochodu, ale nie masz sposobu na jego odblokowanie, możesz skorzystać z kilku różnych metod. Najlepszą opcją jest naciśnięcie przycisku odblokowania na pilocie i użycie przycisku blokady na breloczku. Jeśli to nie zadziała często przychodzi nam do głowy że, jedyną opcją może być rozbicie okna, co wiązało by się ze olbrzymim kosztem. Jednak wtedy warto pamiętać o specjalistach, którzy oferują swoją pomoc ślusarską. W takich wypadkach Pogotowie Zamkowe wydaję się być niezbędne i niezwykle pomocne.

Jak działa system blokady awaryjnej w samochodzie ?

System blokady awaryjnej to funkcja bezpieczeństwa w samochodach, która zapobiega kradzieży samochodu. Działa poprzez zablokowanie drzwi samochodu, gdy samochód jest włączony, a jeśli wykryje jakikolwiek ruch, zablokuje je ponownie. Jeśli nie masz kluczyka w rękach, nadal możesz odblokować swój samochód. Istnieją różne sposoby odblokowania samochodu bez kluczyka: Odblokowywanie za pomocą smartfona: Jeśli masz telefon iPhone lub telefon z systemem Android, istnieją aplikacje, które pozwalają używać telefonu jako klucza. Odblokowywanie za pomocą Bluetooth: Jeśli masz urządzenie obsługujące technologię Bluetooth, takie jak Apple Watch lub brelok samochodowy, możesz użyć go jako klucza. Pozostaje również do wyboru awaryjne otwieranie samochodów, przeprowadzane przez naszych profesjonalistów z https://www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/. Na ogół wyróżnia się dwie metody awaryjne otwierania drzwi. Pierwsza za pomocą narzędzi ślusarskich oraz druga w której jest konieczne użycie specjalnej poduszki hydraulicznej.

Bezpieczne awaryjne otwieranie samochodu

Wycena zależy od modelu samochodu i stopnia trudności odblokowania drzwi. Taki proces rzadko przekracza 500 zł, ale ważne jest to, że mamy gwarancję awaryjnego otwarcia drzwi w każdych okolicznościach. W ten sposób będziemy w stanie jak najszybciej wybrnąć z przykrej sytuacji. Co więcej, warto również wspomnieć, że takie usługi są często dostępne 24 godziny na dobę, co oznacza, że nie musimy czekać na kogoś, kto w razie nagłej potrzeby przyjedzie i pomoże nam otworzyć drzwi naszego samochodu.