Flower box – prezent na każdą okazję!

flower box

Zastanawiasz się, co kupić wybrance swojego życia na urodziny czy Dzień Kobiet? Postaw na gustowny flower box. To kwiatowa kompozycja stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach czy kobietach.

Jakie zalety ma flower box? Dlaczego sprawdzi się na różne okazje? Odpowiadamy!

Flower box – praktyczność i elegancja

Z pewnością dużą zaletą flower boxów jest ich praktyczność. Kwiaty cięte, które umieszczane są w gustownym pudełku. Są też odpowiednio zabezpieczone, a więc nie ma możliwości, aby któraś róża wypadła z bukietu lub się złamała. Dodatkowo pudełko kwiatów łatwo jest przetransportować lub przenieść.

Obdarowana kobieta nie musi martwić się brakiem wazonu. Kwiatów z flower boxu nie przekłada się do innego pojemnika. Wygląda on elegancko i może stać zarówno w kuchni, salonie, jak i sypialni. Wszędzie będzie się dobrze prezentował.

Co istotne, kupując flower boxy od Rose Du Château, możesz samodzielnie skomponować bukiet. Wybierz interesujący Cię kolor róż oraz barwę pudełka. W ofercie znajdziesz m.in. takie kolory opakowań jak beż, róż, czerń, klasyczna czerwień, błękit, niebieski, szary czy oliwkowy. Kwiaty mogą być m.in. barwy białej, czerwonej, czarnej, różowej czy brzoskwiniowej.

To jednak nie wszystko, co oferuje firma Rose Du Château. Jeśli zależy Ci na niebanalnym kształcie pudełka na kwiaty, możesz wybrać flower box w kształcie serca. Taki prezent z pewnością zostanie zapamiętany na długo!

flower box

Wieczne róże czy kwiaty cięte? Uzupełnij flower box!

To, co może Cię zaskoczyć, to żywotność kwiatów we flower boxie. Jeśli wybierz kompozycję kwiatową długożyjącą, kwiatu w pudełku zachowają nieskazitelny wygląd nawet do dwóch lat! Jak to możliwe? Wszystko dzięki specjalnym preparatom, którym nasączona jest gąbka umieszczona na dnie opakowania. To do niej wbite są cięte kwiaty, których główki wystają z boxu.

Oczywiście nie musisz decydować się na prezent o tak długiej żywotności. W pudełku mogą znaleźć się również tradycyjne, cięte kwiaty. W dobrej kondycji postoją minimum trzy dni. Wszystko zależy jednak od warunków, w których będzie je przechowywała osoba obdarowana.

Pamiętaj, że w Rose Du Château do każdego flower boxu możesz dołączyć liścik. Może się w nim znaleźć ciepłe słowo, motto, czy samodzielnie stworzone życzenia. Teksty drukowane są na eleganckiej papeterii.

Warto zaznaczyć, że na flower box nie musisz długo czekać. Są one tworzone na bieżąco, jeśli więc złożysz zamówienie na pudełko z kwiatami do południa, otrzymasz je nawet tego samego dnia! Flower box to świetny i ogólnodostępny prezent na każdą okazję!

Flower box z balonami i czekoladowym telegramem

Jeśli flower box to za mało, możesz uzupełnić go balonami w kształcie serca, gwiazdy czy z nadrukowaną postacią z bajki! Takiego prezentu nie powstydzi się żadna młoda dama! To jednak nie wszystko. W bogatej ofercie Rose Du Château znajdziesz również czekoladowe telegramy. Literki na czekoladkach pozwolą wyrazić uczucie, tęsknotę czy podziękowanie. Stwórz niebanalny prezent i podaruj bliskiej osobie radość!