Jakie są zalety seksu?

jakie sa zalety seksu

Doskonale wiemy, że seks niesie ze sobą wiele korzyści. Czy jednak zastanawialiście jakie tak naprawdę zalety ma regularne uprawianie seksu? Przeczytajcie, zapamiętajcie i kochajcie się! Jak najczęściej… 😉

Dlaczego to co robisz w łóżku z ukochanym, odbija się pozytywnie na Twojej karierze, życiu codziennym, ciele… ?

Seks dodaje sporej pewności siebie. Podczas seksu uwalniane są endorfiny – określane mianem hormonów szczęścia – ich poziom wzrasta podczas seksu, zwłaszcza tego pełnego orgazmów i utrzymuje się w organizmie aż przez dobę! Chyba nic dziwnego, że po wieczornym bądź też porannym seksie trudy życia codziennego i praca przychodzą nam łatwiej, prawda?

Seks dodaje urody – naprawdę. Pieszczoty z mężczyzną działają jak… najlepszy zabieg ujędrniający. Serio! Podczas seksu spalamy mnóstwo kalorii, redukujemy tym samym tkankę tłuszczową i budujemy mięśnie! Co więcej – podczas seksu komórki tłuszczowe zaczynają wytwarzać więcej leptyny – ta zaś odpowiedzialna jest za hamowanie apetytu na słodkości!

Seks redukuje stres – stresujesz się praca, masz ważne wystąpienie następnego dnia, masz ważną rozmowę kwalifikacyjną? – seks ułatwi Ci przebrnąć przez te stresujące sytuacje! Przez odbycie stosunku staniesz się osobą bardziej pewną siebie, przebojową, otwartą na nowości!

Zostało naukowo udowodnione, że seks obniża poziom kortyzolu – hormonu stresu.

Seks poprawia humor – jak już wspomnieliśmy, podczas seksu uwalniane są endorfiny – hormony szczęścia, są one nie tylko odpowiednie za pewność siebie, ale też za dobry nastrój. Masz więc zły nastrój? – Idź się kochać!

Seks wzbogaca? Serio! i to dosłownie. Jakim cudem seks może mieć korzystny wpływ na Stan naszego konta? Pewien naukowiec odkrył, że cztery stosunki w tygodniu sprawiają, że zarabiamy aż o 5% więcej niż Ci, którzy nie kochają się regularnie. Endorfiny, testosteron i wszystkie inne hormony wytwarzane podczas seksu mają mieć świetny wpływ na rozwój Twojej kariery. Ciekawe, prawda? Może warto spróbować?


Źródło: porno Polska