Karma dla psa – jaką wybrać?

karma dla psa

Dolina Noteci to różnorodność pokarmów dla zwierząt. Ich karma charakteryzuje się naturalnym smakiem oraz stanowi zbilansowany posiłek. Piękną i zdrową sylwetkę nasze zwierzęta zdobywają nie tylko zdrowym stylem życia, ale także zdrową karmą. Karma Dolina Noteci zapewnia wszystko co najlepsze dla naszych psów, co każdy zwierzak sobie chwali, a w dodatku posiada wiele ciekawych smaków.

Karma dla psów

Zaspokajając zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, karma dla psa Dolina Noteci, to odpowiedni dostawca pożywienia dla naszych pupili. W ofercie znajdują się zarówno mokre, jak i suche karmy, które będą stanowić idealny codzienny posiłek. Wypełnione są wysokiej jakości mięsem oraz produktami pochodzenia zwierzęcego, które stanowią odpowiedni dobór witamin, białka i aminokwasów. Wpływają one na odpowiednią pracę mózgu i układu nerwowego, a także na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego zwierzaków. Nasze psy mają pewność, że zjadają same naturalne składniki, które dodatkowo trafiają w ich gusta.

Smaczna dieta

Dolina Noteci to także różnorodność smaków. Nie musimy ograniczać naszych psów tylko do jednego rodzaju karmy, w ofercie znajdziemy jagnięcinę, dziczyznę, wołowinę czy indyka. Zróżnicowana dieta to także podstawa zdrowego apetytu zwierząt, dlatego Dolina Noteci oferuje duży wybór pożywienia, który zaspokoi potrzeby każdego psa. W ofercie znajduje się wiele różnego rodzaju karm dla zwierząt od małych ras i juniorów, do dorosłych, a nawet schorowanych, które mają problemy alergiczne, dermatologiczne czy inne wymagające odpowiedniej diety. Odpowiednio dobrana karma będzie przynosiła same korzyści dla zdrowia i samopoczucia zwierzaków.

Wybór różnych brandów

Osobnym rodzajem jest karma dla psów małych, która stanowi wzbogaconą w witaminy dietę, a także dba o skórę i sierść zwierzaków. Jest stworzona dla psów małych ras i posiada ciekawe smaki np.: wołowina z papryką i makaronem czy bażant z dynią i makaronem. Dolina Noteci oferuje także karmę dla psów chorych czy ze schorzeniami, które wymagają odpowiedniej diety i profilaktyki. W ofercie „Perfect Care” znajdziemy karmę dla psów z cukrzycą, z problemami dermatologicznymi, z problemami gastrycznymi, z problemami stawów, z objawami stresu, z nadwagą, z niewydolnością nerek, bądź ze schorzeniami wątroby. W zależności od potrzeby ma ona zapewnić im odpowiednią ochronę, a także wspomóc w zachowaniu homeostazy organizmu. Superfoods to bezzbożowa karma dla dorosłych psów, która posiada wysoką wartość odżywczą, wiele witamin oraz jest źródłem zdrowia dla naszych pupili. Posiada ona także ciekawe smaki, a wypełniona jest np.: mięsem kangura, kaczki czy jelenia.

Dolina Noteci to wyjątkowa karma dla psów, która dba zarówno o zdrowie, jak i apetyt zwierzaków. Duży wybór karmy potwierdza tylko, jak bardzo Dolina Noteci dba o zwierzaki i jak bardzo jej zależy na dostarczaniu im różnorodnej diety. Karma dla psa Dolina Noteci jest to najlepsza karma dla zwierząt, która zadowoli zarówno psy, jak i ich właścicieli.