Klocki Plus Pluc – nowa odsłona klasycznej zabawki

klocki plus

Zabawa to czas, w którym dziecko odpoczywa, wytęża swoją wyobraźnię, uczy się i rozwija. Klocki to jedna z najlepszych form, dająca maluchowi bardzo duże możliwości i nieograniczoną dowolność. Dzieci mogą samodzielnie tworzyć zupełnie nowe konstrukcje. Klocki Plus Plus to ogromna frajda połączona z rozwojem i kształtowaniem wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności logicznego myślenia.

Z pewnością każdy pamięta długie godziny, jakie w dzieciństwie spędził układając budowle z kolorowych i różnokształtnych klocków. Obecnie, w poszukiwaniu coraz to nowszych, praktyczniejszych i ciekawszych rozwiązań, duńska firma stworzyła zupełnie nową wersję tej klasycznej zabawki. Klocki Plus Plus dostępne w sklepie https://klocki.edu.pl/pol_m_Klocki-wg-rodzaju_Klocki-konstrukcyjne_Klocki-PlusPlus-489.html wyróżniają się oryginalnym kształtem przywodzącym na myślą znak “plus”. Elementy idealnie do siebie pasują, a ich niestandardowe kontury pozwalają stworzyć niesamowite, bardzo złożone budowle. Zestawy klocków zaprojektowane są w ten sam sposób, przez co mogą być łączone i mieszane między sobą. Większość z nich posiada sugestie możliwych do zbudowania modeli. W rzeczywistości jednak ostateczny kształt konstrukcji zależy jedynie od wyobraźni użytkownika.

Klocki Plus Plus zachwycają żywymi i zróżnicowanymi kolorami. W poszczególnych zestawach znaleźć można elementy o różnych kształtach. Wszystkie one w pewnym stopniu przypominają znak “plus”, który stał się nazwą całej serii produktów. Wbrew pozorom składanie zabawki jest zaskakująco proste. Nawet najmłodsze dzieci doskonale poradzą sobie przy tworzeniu mniej wymagających konstrukcji. Starsze pociechy będą mogły natomiast użyć swojej wyobraźni i stworzyć naprawdę imponujące budowle.

Dla kogo najlepiej sprawdzą się klocki Plus Plus?

Klocki Plus Plus przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia. Stanowią idealną propozycję zabawy zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Poszczególne zestawy zawierają różne propozycje konstrukcji oraz odmienne kolory elementów, tak aby każdy znalazł najbardziej odpowiednią zabawkę. Oryginalny duński produkt spełnia najwyższe standardy jakości. To wybór w pełni bezpieczny dla dziecka. Klocki te łączą frajdę i niesamowitą radość z układania z kształtowaniem przydatnych umiejętności oraz wyobraźni malucha. Stanowią również dobrą okazję do wspólnej zabawy i spędzenia czasu z dzieckiem. Klocki są wytrzymałe i dobrze dopasowane. Proste kształty klocków Plus Plus umożliwiają łatwe składanie oraz równie proste burzenie budowli, co znacznie ułatwia sprzątanie i nie zniechęca malucha do dalszej zabawy.