Kubek termiczny z grawerem – gadżet reklamowy doskonały na zimę!

reklamowe gadzety

Nie wiesz, jakie gadżety reklamowe sprawdzą się w okresie zimy dla Twoich klientów? Postaw na praktyczne kubki termiczne z grawerem! Teraz można kupić je w wielu wariantach i również w przystępnych cenach. To idealny zimowy podarunek!

Kubki termiczne – dlaczego są dobrymi gadżetami reklamowymi?

Kubki standardowe, ceramiczne, ale też szklanki oraz inne naczynia na napoje są bardzo popularne jako podarunki reklamowe wśród wielu firm. Obecnie do tej kategorii zaliczane są także kubki termiczne z grawerem – https://oznakowane.com/oferta/do-zywnosci-i-napojow/kubki-termiczne które mogą być uzupełnione o grawerowane logo firmy, inne napisy czy grafiki na zamówienie.

Takie kubki stanowią doskonały wybór, gdy poszukujemy praktycznych gadżetów reklamowych, zwłaszcza w okresie zimowym, ponieważ to właśnie wtedy używane są one najczęściej.

Grawerowany kubek termiczny może wtedy sprawić dużą radość obdarowanej osobie i może ona korzystać z niego nawet codziennie. Znajdujące się wtedy na kubku wygrawerowane logo będzie świetną reklamą dla firmy.

Jakie kubki termiczne z grawerem warto wybrać?

Producenci oferujący kubki termiczne z grawerem prezentują je klientom w zróżnicowanych wariantach, dlatego można dostosować je do swojego budżetu, oczekiwanej funkcjonalności takich podarunków, ich wyglądu.

Kubki termiczne podzielić można na dwie główne kategorie, czyli na kubki wyposażone w uchwyt oraz bez uchwytu. Również dzielone są one pod względem swojej pojemności – te mniejsze mają po około 300-330 ml pojemności, natomiast większe mają nawet po 500 ml pojemności.

Producenci oferują również kubki termiczne w wielu innych wariantach, na przykład mogą być to kubki z przegródką, w której umieścić można przekąski lub torebkę z herbatą do parzenia, kubki termiczne z termometrem, które pokazują temperaturę napoju wewnątrz.

Dobierając kubki termiczne przeznaczone do grawerowania, trzeb też uwzględnić ich kolorystykę. Można zdecydować się na te w uniwersalnym, neutralnym kolorze jak czarny, szary czy biały, ale też wybrać te w odcieniach reprezentujących firmę.

Gdzie kupować kubki termiczne z grawerem?

Sprzedaż gadżetów jak kubki termiczne z grawerem jest obecnie prowadzona w wielu firmach zajmujących się produkcją gadżetów na zamówienie dla klientów biznesowych. Można też zamawiać je w sklepach internetowych.

Aby zamówić kubki termiczne z grawerem, trzeba dostarczyć do producenta projekt graficzny, jaki ma być zrealizowany na kubku.

Gdy zatem poszukujemy praktycznych podarunków firmowych na okres zimowy, warto zwrócić uwagę na kubki termiczne, które będą w tym czasie bardzo przydatne i na pewno spodobają się obdarowanym osobom.