Ławki ogrodowe w różnych stylach – jak dobrać je do aranżacji ogrodu?

ogrodowe lawki

Zastanawiasz się, jaką ławkę ogrodową kupić? Zobacz różne modele ławek, aby wybrać taką, która będzie najlepiej nadawała się do wypoczynku w ogrodzie klasycznym, nowoczesnym czy rustykalnym!

Piękne ławki ogrodowe w stylu klasycznym

Klasyczny, tradycyjny styl jest w ogrodach nadal bardzo popularny i decyduje się na niego wiele osób, które urządzają przestrzeń dookoła swojego domu.

Takie ogrody charakteryzują się przede wszystkim obecnością dekorowanych, efektownych elementów małej architektury, w tym mebli ogrodowych. Wobec ego do takiego ogrodu doskonale będą nadawały się kute, metalowe ławki ogrodowe, które mogą wprowadzić do przestrzeni klimat elegancki i szyku.

Klasyczne ławki ogrodowe wykonane z kutego metalu mogą być również łączone z drewnem służącym jako siedzisko i oparcie. Dostępne są też klasyczne ławki wykonane w całości z litego drewna. Drewniane deski, najlepiej lakierowane, ponieważ wtedy chronione są przed czynnikami pogodowymi, zapewniają wygodę siedzenia. Można kupić je w wielu kolorach, więc także dopasować je dzięki temu do otoczenia.

Efektowne nowoczesne ławki ogrodowe

Gdy ogród jest urządzony w stylu nowoczesnym, w takim przypadku dobrym wyborem będzie wyposażenie go w ławki ogrodowe nowoczesne. Takie piękne ławki ogrodowe można obecnie kupić w różnych wariantach, na przykład mogą być to ławki o minimalistycznym wyglądzie z drewna lub metalu oraz z łączonych materiałów.

Nowoczesne ławki ogrodowe mogą mieć też różne kolory, na przykład czarny, szary, ale też czerwony czy biały, dlatego można dobrać je do wyglądu ogrodu.

Ławki do ogrodu w romantycznym stylu

Jeśli chcesz, aby Twój ogród miał romantyczny styl, w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będą wtedy piękne ławki ogrodowe metalowe wykonane z efektownych, giętych elementów oraz z dekoracyjnym siedziskiem i zagłówkiem.

Takie ławki ogrodowe idealnie nadają się do ustawienia przy ścieżce w ogrodzie albo pod drzewem, aby wypocząć na zewnątrz, a przy tym stanowią one też piękną dekorację.

Rustykalne ławki ogrodowe do wiejskiego ogrodu

Również popularne są ławki ogrodowe w stylu wiejskim, rustykalnym. W tym przypadku doskonałym wyborem będą drewniane ławki ogrodowe.

Aranżacje rustykalne w ogrodach mogą wtedy uzyskać odpowiedni styl, ponieważ drewno komponuje się z nimi doskonale.

Obecnie piękne ławki ogrodowe można zakupić w wielu sklepach, między innymi w sklepach internetowych, gdzie są one dostępne w różnych stylach. Zamówienie będzie dostarczone bezpośrednio do domu, dlatego nie trzeba już martwić się o transport mebli ogrodowych.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com