Nietypowe pomysły na 40 urodziny

nietypowe pomysly na 40 urodziny

40 urodziny to wydarzenie, które warto obchodzić w sposób ciekawszy niż wszystkie inne, ze względu na to, że jest to okrągła liczba. Ile razy można dostawać kubek, skarpetki i perfumy, o których niedługo później zapomnimy, gdy będą zalegać i zbierać kurz w szafce? Może tym razem warto z tej okazji zrobić coś na prawdę wyjątkowego, by zapadło w pamięci na lata. Jeżeli są Ci potrzebne pomysły na 40 urodziny męża lub innej bliskiej osoby, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Impreza niespodzianka

Impreza niespodzianka to genialny pomysł na wyprawienie urodzin bliskiej osobie. Zebranie w jednym miejscu wszystkich ważnych dla niego osób, przyjaciół i członków rodziny, w połączeniu z przygotowaniem pysznego jedzenia, prezentów i drinków będzie ogromnym, pozytywnym zaskoczeniem oraz świetną odskocznią od rzeczywistości. Do tego celu trzeba poinformować wszystkich bliskich z wyprzedzeniem, z pewnością wielu z nich będzie skora do pomocy przy organizacji wydarzenia.

Wspólny wyjazd

A gdyby tak wybrać się na wspólny, szalony wyjazd tylko we dwoje? Takie małe wakacje można zorganizować z rozmachem – na przykład odwiedzając jedno z miejsc do którego solenizant zawsze chciał się wybrać, decydując się na hotel all inclusive i popijając drinki z palemką na plaży. Nie jest to jednak jedyna opcja, wspaniały wyjazd można przygotować także mniejszym kosztem. Kilka dni w drewnianej chatce w sercu Bieszczad, długie spacery po górach i spokojne wieczory przy kominku? A może odwiedzenie jednego z wielu pięknych polskich miast jak na przykład Kraków czy Wrocław, spacery po starym mieście, podziwianie pięknych zabytków, wyjście do zoo, zwieńczone następnie wypadem do klubu i nocą w apartamencie? Każdy z tych pomysłów z pewnością zapewni wiele pięknych, wspólnych chwil, które zostaną z wami na bardzo długo

Szalone pomysły na 40 urodziny

40 urodziny to także świetna okazja do zrobienia czegoś zwariowanego, czegoś na co nigdy wcześniej nie miało się czasu lub odwagi. Możliwości jest na prawdę bardzo wiele. Jeżeli poszukujecie wrażeń i kochacie adrenalinę, warto rozważyć skok na bungee lub ze spadochronem. Są to bardzo ekstremalne formy rozrywki, ale właśnie takie tworzą później najwspanialsze wspomnienia. Skok ze spadochronem będzie jeszcze lepszy, gdy wykonacie go razem, a następnie odbierzecie pamiątkowe zdjęcia! Jeżeli ta wizja mrozi Ci krew w żyłach, to możesz pomyśleć nad innymi, trochę mniej strasznymi aktywnościami jak na przykład paintball. Nie ma nic zabawniejszego niż grupa bliskich osób, podzielona na dwie drużyny strzelająca do siebie wielokolorowymi kulkami. Ciekawą alternatywą jest także wypad na strzelnicę, nauka korzystania z broni palnej i sprawdzenie swoich umiejętności w strzelaniu z pistoletu.

Nie można zapomnieć o zdjęciach

Niezależnie od tego na którą z pozycji się zdecydujesz, pamiętaj o tym, by robić dużo zdjęć, aby uchwycić wszystkie piękne chwile. Do tego celu możesz na przykład kupić lub wypożyczyć aparat natychmiastowy, taki jak na przykład Instax. Będzie to świetna alternatywa dla zdjęc robionych telefonem czy lustrzanką. Wywołane zdjęcia możesz następnie ułożyć w przepięknie ozdobiony kolaż i podarować solenizantowi lub powiesić na ścianie. Zdjęcia wykonane smartfonem oczywiście także możesz następnie wydrukować w odpowiednim punkcie i wykorzystać w ten sam sposób. Idealny uzupełnieniem do zdjęć mogą się także okazać filmy. Nagrywanie filmów pozwoli utrwalić zabawne momenty czasami nawet lepiej niż nieruchome zdjęcia. Nie zapomnij jednak w tym wszystkim żeby po prostu dobrze się bawić i napawać chwilą!