Nudny seks?

nudny seks

W dzisiejszych czasach pęd życia codziennego, gonitwa za pieniądzem, rozwojem kariery sprawia, że przestajemy myśleć o jakości naszego seksu, który jest mimo wszystko potrzebny nam do życia jak woda czy jedzenie – serio.

W jaki sposób urozmaicić seks w długoletnim związku, do którego wkradła się nuda i monotonia, a seks nie daje już takiej przyjemności jak na początku?

Podpowiadamy! – dajcie się ponieść.

Gdzie uprawiać seks, żeby było ciekawie i nuda odeszła!?

Tricki są proste, oto niektóre z nich:

W domu, w salonie, na kanapie. Tak blisko, a jednak.. tak daleko – od nudnego łóżka w sypialni, w którym zawsze się kochaliście. Wieczorny seks, w łóżku, po kąpieli – ale nuda… Przenieście się na kanapę, włączcie jakiś serial – obojętnie jaki – bo ten czas ma się skończyć niezłym seksem!

W hotelu? – Jeśli chcecie zaszaleć, jeśli w domu mieszkają z wami dzieci a Wy chcielibyście mieć czas tylko i wyłącznie dla siebie, możecie wynająć pokoik w hotelu – z jacuzzi? wielkim tarasem? Ogromnym łożem małżeńskim? – zmiana otoczenia, samotność tylko we dwoje – to doda pikanterii temu wieczorowi i całemu waszemu związkowi.

Pod prysznicem – pod warunkiem oczywiście, że nie przeszkadza wam to, że możecie odrobinę zmarznąć. Niby przyjemnie – no ale wodę wyciekającą ze słuchawki prysznica trzeba będzie tym razem podzielić na dwie osoby.

U znajomych – to za duży hardcore? A dlaczego? Parapetówka u znajomych może być świetną okazję do rozpalenia zmysłów i pobudzenia waszego pożądania w związku, które gdzieś przygasło. Może szybki numerek w nowiutkiej łazience?

Na imprezie – spotkanie w klubie? Rodzinna kolacja? Wesele? Wiejska zabawa w remizie? – rozerwijcie się na dwa sposoby – 2 w jednym!

W mieszkaniu rodziców – poczujecie się jak nieletni, którzy wykradli się ze szkoły tylko po to, żeby wejść do mieszkania rodziców, które stoi na pewno puste bo ą w pracy, choć w każdej chwili mogą wrócić. Adrenalina i wspomnienie dawnych czasów sprawi, że będziecie się świetnie bawić!

Na plaży – Światło księżyca, morskie fale oplatające wasze ciała, gorący piasek – nie zapomnijcie tylko o kocyku – bo nie chcecie, by piasek dostał się w zakamarki waszych ciał.

W samochodzie – nie musicie iść do garażu, by zrobić to w zaparkowanym samochodzie… 😉 Wybierzcie się na wycieczkę za miasto. Dobieraj się do rozporka swojego partnera jeszcze w trakcie jazdy – tylko delikatnie, żeby nie stracił panowania nad kierownicą – potem zatrzymajcie się na poboczu i kochajcie się jak dzikie króliki!

Źródło: gej-porno.pl