Profesjonalna stylizacja włosów dzięki szczotkom Olivia Garden

akcesoria

Olivia Garden to belgijska marka założona przez Jeana i Micheline Rennette w 1968 roku. To ceniony producent akcesoriów przeznaczonych do stylizacji włosów. Olivia Garden znana jest ze swoich produktów używanych głównie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, jednak coraz chętniej po jej akcesoria sięgają kobiety w swoich domach. Szeroki asortyment akcesoriów do stylizacji umożliwia dobranie produktu do typu posiadanych włosów. Szczotki Olivia Garden są znane z wysokiej jakości i prostego designu.

Szczotki Olivia Garden – doskonałe narzędzie do stylizacji włosów

Akcesoria fryzjerskie producenta Olivia Garden są chętnie używane przez fryzjerów w salonach. Nie bez powodu. Charakteryzuję je niezwykła jakość wykonania, profesjonalny wygląd i skuteczne działanie. Szczotki są tworzone w odpowiedzi na indywidualne potrzeby włosów klientów.

Szczotka Olivia Garden to innowacyjne rozwiązanie we fryzjerstwie. Każda szczotka jest zaprojektowana w taki sposób, by dopasować swe właściwości do długości oraz gęstości włosów.

Zalety wynikające ze stosowania akcesoriów fryzjerskich Olivia Garden

Fryzjerzy docenili szczotki Olivia Garden za sposób, w jaki działają na włosy. Szczotki przeznaczone do rozczesywania wykonane są z połączenia naturalnego włosia z syntetycznym. Dzięki czemu nie powodują elektryzowania się włosów, nie ciągną ani ich nie wyrywają. To bardzo istotne zalety we fryzjerstwie, ponieważ sposób stylizacji znacząco wpływa na doznania klientów.

Dodatkowo szczotki marki Olivia Garden, to wygodne narzędzie pracy. Przede wszystkim są dobrze wyprofilowane, dzięki czemu doskonalę leżą w dłoni. Do tego są lekkie i łatwo nimi manewrować. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie ułatwiają stylizacje z pomocą suszarki. Ciepły strumień powietrza bez problemu może przez nie przenikać.

Kolejną zaletą jest minimalistyczny design akcesoriów do stylizacji włosów marki Olivia Garden. Prosta stylistyka jest elegancka i ponadczasowa. Dzięki czemu prezentuje się w pełni profesjonalne. Kształt szczotek ułatwia ich utrzymanie w czystości i dezynfekcje, dlatego z powodzeniem mogą być używane w salonach fryzjerskich. Na fryzjerskim blacie doskonalę będzie prezentować się zestaw szczotek Olivia Garden. Pełny wachlarz akcesoriów do stylizacji pozwoli sprostać wyzwaniu, które stawiają przed sobą różne typu włosów klientów. Wszystko zachowane w jednolitym stylu i kolorystyce.

Szczotki Olivia Garden pokochali nie tylko fryzjerzy. Uwielbiają je również Panie, które chętnie z nich korzystają w domu.