Wyciskarki Kuvings – funkcjonalny dodatek do twojej kuchni

0
wyciskarka

Owoce i warzywa stanowią niezbędną część zdrowej diety. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, by w skład codziennego jadłospisu wchodziło co najmniej 400 g owoców i warzyw. Spożycie takiej ilości może jednak stanowić wyzwanie dla wielu osób. Na ratunek takim osobom przychodzą wyciskarki Kuvings, z których to pomocą w kilka minut sporządzimy pyszne oraz pożywne soki i smoothie. Zdrowe odżywianie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Wyciśnij to, co najlepsze z roślin!

Wyciskarki Kuvings umożliwiają szybkie przyrządzenie soku z ulubionych owoców i warzyw, a także ziół oraz ziaren zbóż. Wystarczy włożyć składniki do środka, włączyć urządzenie, by po paru minutach móc delektować się pysznym i odżywczym koktajlem. Cały proces produkcji soku odbywa się w temperaturze pokojowej. Ma to kluczowe znaczenie z punktu zachowania wartości odżywczych. Wysokie temperatury, w których pracują ostrza sokowirówek, powodują utratę wielu prozdrowotnych substancji – przykładowo witamina C rozkłada się już w temperaturze 86° C. Tylko pracujące w niskich temperaturach wyciskarki gwarantują otrzymanie napoju, który nie tylko cieszy kubki smakowe, ale też pomaga w utrzymaniu zdrowia i dobrej sylwetki.

Kuchnia z klasą

Wyciskarki Kuvings cechuje awangardowy, elegancki design, świetnie komponujący się w styl nowoczesnej kuchni. Co więcej, są one niezwykle proste w czyszczeniu i wytrzymałe. Kuvings do produkcji swoich wyciskarek używa wyłącznie najwyższej klasy, odpornych na zużycie materiałów, jak ultem czy stal nierdzewna. Na swoje produkty udziela 10-letnia gwarancję, obejmującą nie tylko silnik, ale też inne części wymienne.

Sposób na niejadka

Wiele dzieci nie przepada za owocami i warzywami. Przysłowiową stała się wręcz niechęć szkrabów do szpinaku czy brukselki. Sprawia to olbrzymi problem ich rodzicom, chcącym dostarczyć rozwijającemu się organizmowi, wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dzięki wyciskarkom Kuvings możemy przemycić niezbyt apetyczne – z punktu widzenia malucha – rośliny w postaci pysznego soku. Aromatyczny smoothie ze szpinaku, jabłka i banana z pewnością bardziej przypadnie naszemu dziecku do gustu, niż nieapetyczna rozlewająca się na talerzu, zielona masa.

Balansuj swoją dietę

Zintegrowana z wyciskarką, mobilna aplikacja Kuvings stanowi nie tylko bank przepisów na sycące koktajle, soki i smoothie. Może też służyć jako asystent odchudzania. Przy jej pomocy zbilansujemy dietę, dobierzemy adekwatne do nasze postury i celów ćwiczenia fizyczne oraz zanotujemy postępy w drodze do założonego celu.

Zdrowie przede wszystkim

Wyciskarki Kuvings zbudowane są z nietoksycznych, neutralnych chemicznie materiałów. Dzięki temu nie musimy obawiać się ewentualnych produktów ich reakcji z naturalnymi kwasami zawartymi w owocach i warzywach. Dodatkowo są one wolne od bisfenolu A – toksycznego (wiązanego np. z chorobami układu krążenia), często obecnego w plastikowych produktach.