Bongo na prezent – jak wybrać?

bongo

Jeśli znamy jakiegoś miłośnika suszu konponego lub osobę, która regularnie korzysta z przepisanej mu medycznej marihuany można wręczyć jej na przykład bongo na prezent. Jest to tak zwana fajka wodna, która umożliwia bardzo efektywne palenie suszu konopnego. Gdzie ją dostać i na co zwracać uwagę wybierając bongo na prezent?

Gdzie możemy znaleźć dobre bongo na prezent?

Aby kupić komuś bongo na prezent warto się postarać i nie kupować mu bonga niskiej jakości, gdyż takie może nie zapewniać takich doznań podczas palenia, a także istnieje ryzyko, że szybciej ulegnie zniszczeniu, czego oczywiście w wypadku bonga nie chcemy. O ile większość bong jest trwała, tak takowe znajdziemy jedynie w dobrych sklepach.

Dobre sklepy to takie, które posiadają naprawdę szeroki asortyment akcesoriów do palenia, a także się w nich specjalizują. To właśnie w takich miejscach można kupić najlepsze bongo na prezent, a w wyborze odpowiedniego może nam pomóc pracownik tego sklepu, który będzie nam w stanie świetnie doradzić.

Jak wybrać bongo na prezent?

Wybranie dobrego bonga na prezent wbrew pozorom nie jest takie proste. Wiele zależy od sposobu palenia osoby, którą zamierzamy obdarować. Jeśli korzysta ona z suszu konponego bardzo często, to zakup trwałego bongo, które wykonane jest z naprawdę wytrzymałego szkła to absolutna podstawa. W innym wypadku może się bowiem okazać, że nasz prezent sprawdzał się naprawdę krótko, a potem uległ awarii. Warto również zwrócić uwagę na na przykład obecność sprzęgła, które ułatwia inhalację dymem powstającym w fajce wodnej.

Czym jest bongo?

Wiele osób wciąż nie do końca ma świadomość na temat tego, czym jest bongo, co wynika między innymi z tego, że edukacja na temat marihuany w naszym kraju naprawdę kuleje. Bongo, czyli tak zwana fajka wodna, to instrument, który wykorzystuje wodę, a także ciśnienie powstające przy szybkim otworzeniu dostępu do fajki, do zwiększenia efektywności inhalacji dymem z suszu konponego. Bonga istnieją od praktycznie 2400 lat i do dziś są naprawdę popularne.