Kto wykona awaryjne otwieranie samochodów?

zamek w aucie

Samochód jest nam niezbędny do codziennego życia, to dzięki niemu możemy dojechać do pracy czy wybrać się na większe zakupu. Na ogół samochody nie ulegają częstym awariom, jednak warto się na nie w każdej chwili przygotować. Awarie te nie dotyczą silnika, dotyczą natomiast zamka w drzwiach. Niezależnie czy samochód ma kilka czy kilkanaście lat to każdy z nich może nagle się zatrzasnąć z kluczykami w środku. To jeszcze nie koniec, przecież możemy w łatwy sposób zgubić bądź zepsuć kluczyki a nie posiadając zapasowego zestawu będzie bardzo trudno go otworzyć.

Jak otworzyć samochód bez kluczyka?

Oczywiście awaryjne otwieranie samochodów nie jest pracą dla osób bez podstawowej wiedzy, tutaj bez wątpienia potrzebna będzie ręka fachowca. Dokładniej mówiąc ślusarza mającego ze sobą doświadczenie, umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt który ułatwi pracę. Cała sytuacja w której nie możemy otworzyć własnego samochodu jest stresująca, dlatego często osoby te nie zdają sobie sprawy, że pomoc oferowana przez specjalistów jest przez cały czas. Pracują oni siedem dni w tygodniu przez całą dobę, dodatkowo każda firma ma określony rejon w którym oferuje swoje usługi. Dlatego dzwoniąc pod wybrany numer maksymalnie będziemy zmuszeni czekać kilkadziesiąt minut na przyjazd pomocy. W międzyczasie warto przygotować niezbędny dokument potwierdzający fakt, iż jesteśmy prawdziwym właścicielem pojazdu. W innym przypadku możemy być niemal pewni, że pomoc nie zostanie nam z tego względu udzielona, bez potwierdzenia żaden ślusarz nie będzie chciał ryzykować w przypadku gdyby to nie był nasz samochód.

Nowa metoda otwierania drzwi

Technologia idzie do przodu co powinno nas cieszyć, szczególnie kiedy pozwala nam wyeliminować jakiekolwiek ryzyko przy awaryjnym otwieraniu samochodów. Sposobem znanym i stosowanym od lat było używanie wytrychu, pozwalał on na bardzo sprawą manipulację zamkiem jednak był skuteczny w rękach doświadczonej osoby. Najnowszym rozwiązaniem, które ciągle zyskuje popularność jest użycie przyssawki do okien i poduszki hydraulicznej które pozwalają otworzyć samochód od środka. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie mając na uwadze fakt, że nie musimy majstrować bezpośrednio przy zamku co wyklucza jego zniszczenie. W momencie kiedy pomoc ślusarza okaże się niezbędna nie musimy się obawiać, takie prace wykonują specjaliści z https://www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl posiadający ogromną wiedzę, wyczucie i umiejętności które w połączeniu z odpowiednim narzędziem pozwalają otwierać drzwi samochodu bez klucza w sposób bezpieczny.