Mieszkanie nad morzem: doskonała lokata kapitału

mieszkanie nad morzem doskonala lokata kapitalu

Zakup nieruchomości wakacyjnych przestał być luksusem, na który mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Wybór odpowiedniego mieszkania, które będzie przynosiło zyski przez cały rok to prawdziwe wyzwanie dla inwestora. Świadomy kupujący szuka ofert w popularnych kurortach, zwraca uwagę na położenie nieruchomości i wybiera tzw. inwestycyjne pewniaki. PORT-KRYNICA to nowa inwestycja deweloperska w malowniczej Krynicy Morskiej. Kto może zostać mieszkańcem nadmorskiej willi i dlaczego warto kupić 1 z 27 mieszkań, znajdujących się w inwestycji?

Kto kupuje apartamenty nad morzem i dlaczego?

Właścicielem apartamentu inwestycyjnego nad morzem, może zostać każdy. To doskonała lokata kapitału dla przebojowych trzydziestolatków oraz emerytów, chcących cieszyć się jesienią życia w przepięknych okolicznościach przyrody. Mieszkania nad Bałtykiem oferują wysoki standard za przystępną cenę — to prawdziwa gratka dla wymagających klientów. Apartament wakacyjny nad morzem to pewna lokata kapitału.

Spółka PORT-KRYNICA, przed rozpoczęciem prac budowlanych dokonała szczegółowych analiz, które wykazały, że inwestowanie w Krynicy-Morskiej ma sens i niesie za sobą wysoki zysk. Zamiast Sopotu, w którym dostępnych jest kilka tysięcy kwater lub Mielna, które jest kurortem letnim, warto postawić na Krynicę. Tutejsza baza noclegowa jest znacznie mniejsza, niż w największych miastach, w związku z czym, możesz czerpać zyski z najmu mieszkania turystom przez cały rok. Mieszkania w prestiżowych inwestycjach, doskonale położone i wykończone w najwyższym standardzie, są rezerwowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Okoliczne condohotele, aparthotele i budynki z mieszkaniami inwestycyjnymi mają komplet rezerwacji już w połowie kwietnia.

Chcę zainwestować w apartament nad morzem, by potem podarować go dzieciom

Kupując mieszkanie nad morzem, mamy absolutną pewność, że jego wartość na przestrzeni lat wzrośnie. Długie lata wakacyjnych i weekendowych wypadów nad morze to okazja do budowania wspaniałych wspomnień w gronie najbliższych. W przyszłości możesz sprzedać mieszkanie z zyskiem lub przepisać je swoim dzieciom. Aktywa w postaci nieruchomości to pewny i długoterminowy zysk. Przechodząc na emeryturę, możesz przeprowadzić się do Krynicy Morskiej lub zarabiać równowartość swojej emerytury na wynajmowaniu mieszkania turystom.

Apartamenty nad morzem to gorący temat i gwarancja zysków. Dowiedz się więcej o inwestowaniu w nieruchomości turystyczne na stronie dewelopera. Postaw na inwestycyjnego pewniaka, w postaci mieszkania wakacyjnego w prestiżowej inwestycji PORT-KRYNICA.


Artykuł powstał przy współpracy z Port-Krynica.pl