Powody, dla których warto inwestować w licówki

0
Inwestycja w licówki

Piękny uśmiech to nie tylko brak próchnicy oraz równy zgryz, ale również niemalże idealny kształt i kolor zębów. Idealną metodą na to, aby szybko i efektowanie upiększyć zęby jest wykonanie licówek.

Licówki w ciągu ostatnich kilku lat stały się niezwykle popularne. Wpływ na to ma nie tylko rozwój stomatologii estetycznej i świadomości klientów, ale również ich skuteczność. Licówki stomatologiczne to niemalże idealny sposób na to, aby w stosunkowo prosty i szybki sposób całkowicie odmienić swój nie zawsze idealny uśmiech.

Licówki stomatologiczne – natychmiastowy efekt

Licówki, których montażem zajmuje się stomatolog są alternatywą dla osób, które z różnych względów nie mogą bądź nie chcą korzystać z długotrwałego leczenia ortodontycznego. Z montażu licówek coraz chętniej korzystają również starsze osoby, które do tej pory miały nieestetyczny wygląd zębów. Warto wspomnieć o tym, że (pomijając przygotowanie licówek) montaż licówek bardzo często wykonywany jest w trakcie jednej wizyty stomatologicznej. Praktycznie dla wszystkich klientów jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Niekiedy w ciągu kilku godzin całkowicie zmienia się jakość uśmiechu.

Zobacz także: https://www.world360.pl/jak-uniknac-leczenia-kanalowego/

Wszechstronność licówek stomatologicznych

Dobry gabinet stomatologiczny – tu będziemy mieli pewność, że wykonanie licówek odbędzie się zgodnie ze wszystkimi zasadami i w pełni bezpiecznie. Jedną z największych zalet jest ich wszechstronne zastosowanie. Licówki to doskonały, komfortowy, nieingerencyjny sposób na to, aby uśmiechać się szerzej. Licówki możemy wykorzystać, gdy:

– chcemy pozbyć się efektu krzywych, przesuniętych zębów,
– pragniemy pozbyć się zębów przebarwionych,
– chcemy pozbyć się efektu różnego koloru poszczególnych zębów,
– zależy nam na naprawie ukruszonych zębów,
– ukrywać innego rodzaju wady uzębienia, np. długości zębów.

Bezbolesny zabieg, piękny efekt

O ile różnego rodzaju zabiegi stomatologiczne związane są z odczuwaniem pewnego rodzaju dyskomfortu, o tyle wykonywanie licówek jest bezbolesne. Plusem ich montażu jest również pewnego rodzaju efekt psychologiczny, który polega na tym, że pacjent doskonale wie, że po skończeniu zabiegu będzie dysponował pięknym uśmiechem. Jest to rozwiązanie dużo bardziej komfortowe niż tradycyjne leczenie ortodontyczne.